Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 88 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow CzarnaLimuzyna arrow osobnik Juncker: Polska będzie musiała wykonać zobowiązania o stopniowym samozniszczeniu
Friday 30 October 2020 14:10:21.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
osobnik Juncker: Polska będzie musiała wykonać zobowiązania o stopniowym samozniszczeniu Drukuj Email
Wpisał: CzarnaLimuzyna   
22.11.2015.

osobnik Juncker: Polska będzie musiała wykonać zobowiązania o stopniowym samozniszczeniu

 

http://www.wyszperane.info/2015/11/22/juncker-polska-bedzie-musiala-wykonac-podjete-zobowiazania-o-stopniowym-samozniszczeniu

 

 

CzarnaLimuzyna

 

Postanowiłem przetłumaczyć propagandowy bełkot, którego autorem jest Jean-Claude Juncker.

W wolnym tłumaczeniu brzmi to następująco:

 

Polska, tak jak pozostałe kraje UE, będzie musiała wykonać podjęte decyzje UE w sprawie przyszłego solidarnego podziału imigrantów z niewielką kwotą terrorystów – powiedział przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker.

         Dla tych, którzy mają wątpliwości co do tłumaczenia, proponuję w ramach prostego ćwiczenia dokonać rozbioru logicznego innej wypowiedzi:

Juncker powiedział, że „nie zgadza się z tymi, którzy łączą sprawę migracji z terroryzmem”.

To, co mówi osobnik Juncker, jest w rażący sposób sprzeczne z oficjalnymi komunikatami, według których prawie wszyscy zidentyfikowani do tej pory terroryści to obywatele UE – dzieci multikulti pochodzący z rodzin imigranckich.

Niestety, z powodu cenzury i propagandy cześć zidiociałej opinii publicznej na zachodzie nie zdaje sobie sprawy, że znaczący procent męskich „imigrantów” ma już na swoim koncie publiczne, zgodne z koranicznym prawem zabójstwa, a także popełnione w warunkach pokoju lub wojny liczne gwałty na kobietach i dzieciach.

Wbrew rozpowszechnianym bredniom służby nie są w stanie zweryfikować tożsamości przeciętnego migranta, a tym samym znać jego przeszłości.

Warto także zdać sobie sprawę, że przeciętni – lewicowi lub islamscy fanatycy są kółkami w maszynie kreacji NWO.

 

za:  http://www.ekspedyt.org/czarnalimuzyna/2015/11/19/42898_juncker-polska-bedzie-musiala-sie-wykonac-podjete-zobowiazania-o-stopniowym-samozniszczeniu.html

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.