Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 70 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow meRdia a MEDIA 14-II arrow TV kłamie!! PR kłamie!!! Co zobaczyły miliony Chińczyków, a nie pokazała TVP
Wednesday 23 October 2019 21:05:46.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
==============
 
W Y S Z U K I W A R K A
TV kłamie!! PR kłamie!!! Co zobaczyły miliony Chińczyków, a nie pokazała TVP Drukuj Email
Wpisał: Chińczycy   
28.11.2015.

TV kłamie!! PR kłamie!!!

 

Co zobaczyły miliony Chińczyków, a nie pokazała TVP:

 

Tylko Chińczycy pokazują PRAWDĘ

 

 

28 listopada 2015

 

za:  http://wirtualnapolonia.com/2015/11/27/zobacz-co-widzialo-miliony-chinczykow-a-nie-pokazala-tvp/#more-47996

Wygląda na to, że komunistyczne Chiny zdały relację z wizyty polskiego prezydenta znacznie uczciwiej i rzetelniej niż demokratyczna TVP. Polecam obejrzenie materiału stworzonego przez chińską telewizję publiczną CCTV, który dotarł do dziesiątek milionów Chińczyków. Duda pojechał do Państwa Środka reprezentować nasz kraj jako naturalnego lidera i największego gracza Europy Środkowo-Wschodniej.

Wydaje się, że mu to się udało. Ton narracji jaki płynął z TVP/TVN był jednak nieco inny.

Poniższy komentarz znaleziony został na Wykopie, ale pozwolę go sobie zacytować bowiem idealnie oddaje odczucia jakie pojawiły się po wizycie Andrzeja Dudy w Chinach:

„Nieważne z jakiego ugrupowania wywodzi się aktualny prezydent – oceniajmy go zawsze po tym co robi. Tutaj, reprezentuje nasz interes w sprawie niezwykle ważnej, bo próbuje wyjść na lidera Europy Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy największym i najpoważniejszym graczem spośród tej szesnastki i jest to dla nas wreszcie szansa by coś ugrać. Jesteśmy na pozycji naturalnego lidera w związku z tym a uwzględniając nasze położenie geograficzne otwiera to dla nas szanse skończenia z byciem chłopcem na posyłki Europy Zachodniej. Postarajcie się to zrozumieć bo to powinno być proste nawet dla gimbazy, a jest to być może ważny moment więc warto by było go pamiętać”.

Źródło komentarza: Przemówienie Dudy na szczycie 16+1 w Chinach (Wykop.pl)

http://niewygodne.info.pl/artykul6/02650-Zobacz-co-widzieli-Chinczycy-a-nie-pokazala-TVP.htm

Post scriptum
„Szła dzieweczka…” dla prezydenta  Andrzeja Dudy.

Zmieniony ( 28.11.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.