Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 79 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow KOD i ew. mutacje. arrow Świetny pomysł KOD !!: Nie dajcie się więcej gwałcić! Nie dajcie się zapraszać do TV!
Monday 23 September 2019 19:44:19.27.
migawki

         

                A co wieje z Warszawy? – ciągle Optymizm...
 
W Y S Z U K I W A R K A
Świetny pomysł KOD !!: Nie dajcie się więcej gwałcić! Nie dajcie się zapraszać do TV! Drukuj Email
Wpisał: Ewa Wanat   
09.01.2016.

Świetny pomysł KOD !!:

Nie dajcie się więcej gwałcić! Nie dajcie się zapraszać!

 

Odlot Wanat na demonstracji

[oby na zawsze... MD]

 

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/277626-odlot-wanat-na-demonstracji-kod-nie-dajcie-sie-wiecej-gwalcic-nie-ogladajcie-pis-owskiej-telewizji

Nie słuchajcie i nie oglądajcie PiS-owskiej telewizji - krzyczała do zebranych na warszawskiej manifestacji KOD była naczelna Polskiego Radia RDC Ewa Wanat, która we wrześniu 2015 roku została dyscyplinarnie zwolniona za skandaliczną wypowiedź o dzieciach Elbanowskich.

Bardzo się cieszę, że jest nas tak wielu. Mam wiele gorzkich myśli na temat państwowych mediów i tego, co się w nich działo, ale do tej pory nikt tak bezczelnie i po chamsku nie zrobił, tak jak zrobiło to PiS - rozpoczęła.

Dziennikarka w pierwszej kolejności zwróciła się do pracowników TVP i Polskiego Radia.

Mam ogromny apel do pracowników, dziennikarzy telewizji i Polskiego Radia. Proszę was bardzo o to: nie dajcie się więcej gwałcić, nie dajcie sobie łamać kręgosłupów! Przez te wszystkie partie, które dochodziły do władzy i łamały niektórym dziennikarzom kręgosłupy. Jest wielu wspaniałych ludzi w telewizji i Polskim Radiu, ale gdybyście wy wszyscy zastrajkowali i nie przyszli do pracy, wtedy by to wszystko inaczej wyglądało, niż im się to wydawało. Najmniej ważny w telewizji czy radiu jest prezes czy dyrektor. Jak widać można go wymienić w 5 minut i tego nie zauważą. Najważniejsi są ludzie, którzy robią programy. To wy jesteście siłą mediów publicznych! - mówiła.

Wanat stwierdziła, że władza nie przejmuje się ulicznymi manifestacjami KOD i zaproponowała inne formy protestu.

Wszyscy, którzy jesteście zapraszani - ludzie kultury, politycy, eksperci - przestańcie tam chodzić. Niech rozmawiają sami ze sobą - nawoływała, zwracając się do widzów i słuchaczy, by też bojkotowali media publiczne. Wolność słowa jest najważniejsza

 
« poprzedni artykuł
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.