Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 114 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Balcerac arrow Pedofil atakuje Polskę. Daniel Cohn-Bendit.
Saturday 24 October 2020 22:54:58.30.
migawki
 

24.10.20 Bielsko-Biała Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy od 14-tej

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”.

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Pedofil atakuje Polskę. Daniel Cohn-Bendit. Drukuj Email
Wpisał: Stanislas Balcerac   
20.01.2016.

Pedofil atakuje Polskę

 

 

Stanislas Balcerac http://monsieurb.neon24.pl/post/127484,pedofil-atakuje-polske

 

 

Daniel Cohn-Bendit, piewca pedofilii i kumpel Michnik

 

Niemiecki lewak Daniel Cohn-Bendit, piewca pedofilii i kumpel Michnika, zawył wczoraj w niemieckiej telewizji, że skoro suwerenna Polska nie chce wziąć muzułmańskich migrantów na rozkaz Berlina, to należy jej zabrać 40% funduszy europejskich.

Skończyła się "Europa Miłości". Wściekli niemieccy lewacy widzą jak ich unijny twór rozsypuje się na kawałki i suwerenna Polska staje się ich chłopcem do bicia. Wygrażał nam już Martin Schulz z Brukseli.

Do lewackiego chóru nienawiści wobec Polski dołączył wczoraj kumpel Schulza, Daniel Cohn-Bendit.

 Podczas dyskusji w programie Maybrit Illner na drugim kanale niemieckiej telewizji publicznej ZDF, zamiast dyskutować o walce z terroryzmem, Cohn-Bendit z pianą w ustach wyskoczył na końcu programu z okrzykiem (wolne tłumaczenie):

"Powiedzmy Polsce, że jeżeli nie chce migrantów, to zabierzemy jej 40% funduszy strukturalnych i 40% funduszy agrarnych, bo my potrzebujemy tych pieniędzy na migrantów!"

 Ta wypowiedź zaczyna się na 3 minuty i 13 sekund przed końcem programu:

 www.zdf.de/maybrit-illner/maybrit-illner-5990162.html#

 Cohn-Bendit nie wyssał chyba tych liczb z palca, istnieje więc podejrzenie, że jego lewaccy kumple w Berlinie i Brukseli już szykują nam drugie Westerplatte.

Jako porządny mason Cohn-Bendit nienawidzi państw suwerennych i na ustach ma wciąż okrzyk "narodowe egoizmy". Kiedy jakieś suwerenne europejskie państwo działa w interesie swoich obywateli, oznacza to dla Cohn Bendita ohydny przejaw "narodowego egoizmu".

 Cohn-Bendit nie ma za to nic przeciwko egoizmowi seksualnemu czyli pedofilii.

Jest znany ze swoich szokujących wypowiedzi w latach 70-tych, kiedy chwalił się publicznie swoimi obrzydliwymi czynami jako pracownik przedszkola w Niemczech, za które dzisiaj wylądowałby z miejsca w więzieniu:

monsieurb.neon24.pl/post/91817,pedofil-wyborczej

 

Tak wygląda ta Europa do której tak nam się spieszyło. Niemiecki piewca pedofilii chce ukarać suwerenną Polskę za kryzys wywołany przez niemiecki rząd !

W 1939 roku nie chcieliśmy oddać Gdańska na rozkaz Berlina i zostaliśmy przykładnie ukarani. Dzisiaj nie chcemy przyjąć muzułmańskich migrantów na rozkaz Berlina i też zostaniemy przykładnie ukarani. Historia kołem się toczy ...

 

  Daniel Cohn-Bendit i Martin Schulz prowadzą Feldzug przeciwko nam:

http://www.euractiv.de/sites/default/files/gallery/de/Schulz_Cohn_Bendit_AFP_final.jpg

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.