Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 122 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Balcerac arrow Pedofil atakuje Polskę. Daniel Cohn-Bendit.
Monday 01 March 2021 14:28:15.32.
migawki
            Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono na tej stronie dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc, proszę. Powinna pomóc. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej... [było 2 014 tys..]

  My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Pedofil atakuje Polskę. Daniel Cohn-Bendit. Drukuj Email
Wpisał: Stanislas Balcerac   
20.01.2016.

Pedofil atakuje Polskę

 

 

Stanislas Balcerac http://monsieurb.neon24.pl/post/127484,pedofil-atakuje-polske

 

 

Daniel Cohn-Bendit, piewca pedofilii i kumpel Michnik

 

Niemiecki lewak Daniel Cohn-Bendit, piewca pedofilii i kumpel Michnika, zawył wczoraj w niemieckiej telewizji, że skoro suwerenna Polska nie chce wziąć muzułmańskich migrantów na rozkaz Berlina, to należy jej zabrać 40% funduszy europejskich.

Skończyła się "Europa Miłości". Wściekli niemieccy lewacy widzą jak ich unijny twór rozsypuje się na kawałki i suwerenna Polska staje się ich chłopcem do bicia. Wygrażał nam już Martin Schulz z Brukseli.

Do lewackiego chóru nienawiści wobec Polski dołączył wczoraj kumpel Schulza, Daniel Cohn-Bendit.

 Podczas dyskusji w programie Maybrit Illner na drugim kanale niemieckiej telewizji publicznej ZDF, zamiast dyskutować o walce z terroryzmem, Cohn-Bendit z pianą w ustach wyskoczył na końcu programu z okrzykiem (wolne tłumaczenie):

"Powiedzmy Polsce, że jeżeli nie chce migrantów, to zabierzemy jej 40% funduszy strukturalnych i 40% funduszy agrarnych, bo my potrzebujemy tych pieniędzy na migrantów!"

 Ta wypowiedź zaczyna się na 3 minuty i 13 sekund przed końcem programu:

 www.zdf.de/maybrit-illner/maybrit-illner-5990162.html#

 Cohn-Bendit nie wyssał chyba tych liczb z palca, istnieje więc podejrzenie, że jego lewaccy kumple w Berlinie i Brukseli już szykują nam drugie Westerplatte.

Jako porządny mason Cohn-Bendit nienawidzi państw suwerennych i na ustach ma wciąż okrzyk "narodowe egoizmy". Kiedy jakieś suwerenne europejskie państwo działa w interesie swoich obywateli, oznacza to dla Cohn Bendita ohydny przejaw "narodowego egoizmu".

 Cohn-Bendit nie ma za to nic przeciwko egoizmowi seksualnemu czyli pedofilii.

Jest znany ze swoich szokujących wypowiedzi w latach 70-tych, kiedy chwalił się publicznie swoimi obrzydliwymi czynami jako pracownik przedszkola w Niemczech, za które dzisiaj wylądowałby z miejsca w więzieniu:

monsieurb.neon24.pl/post/91817,pedofil-wyborczej

 

Tak wygląda ta Europa do której tak nam się spieszyło. Niemiecki piewca pedofilii chce ukarać suwerenną Polskę za kryzys wywołany przez niemiecki rząd !

W 1939 roku nie chcieliśmy oddać Gdańska na rozkaz Berlina i zostaliśmy przykładnie ukarani. Dzisiaj nie chcemy przyjąć muzułmańskich migrantów na rozkaz Berlina i też zostaniemy przykładnie ukarani. Historia kołem się toczy ...

 

  Daniel Cohn-Bendit i Martin Schulz prowadzą Feldzug przeciwko nam:

http://www.euractiv.de/sites/default/files/gallery/de/Schulz_Cohn_Bendit_AFP_final.jpg

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.