Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 132 gości
S T A R T arrow Energetyka arrow "zmiana czasu" - tresura ludzi arrow Czas na letni czas
Sunday 24 October 2021 12:01:33.36.
migawki
"Tajemnica stanu": Jaki procent pojedynczo zaszczepionych przyjęło drugą szprycę.
 
W Y S Z U K I W A R K A
Czas na letni czas Drukuj Email
Wpisał: Rzepa   
29.03.2010.

Czas na letni czas

[ a może psychiatra zająłby się tymi złośliwymi wariatami u władzy?? Jakieś elektro-wstrząsy...?? MD]

http://www.rp.pl/artykul/337506,453105_Czas_na_letni_czas.html

            ...Psychiatra profesor Marek Jarema wyjaśnia, że potrzebujemy kilku dni, aby przestawić swój zegar biologiczny. Zanim to nastąpi możemy być senni, mieć problemy z koncentracją, pamięcią. Spada też nasza wydolność zawodowa, narasta zniechęcenie i poczucie, że trzeba najpierw wypocząć, a dopiero potem cokolwiek robić. Takie objawy mogą utrzymać się ponad tydzień. Osoby starsze i dzieci mają większe kłopoty z adaptacją do nowego czasu.

            ...Profesor Jarema dodaje, że na początku problemem może być nie tylko wcześniejsze wstawanie, ale i zasypianie. Pomocne mogą tu być różne sposoby ułatwiające zasypianie, jak spacer, wietrzenie pokoju, czy wypicie ciepłego mleka przed położeniem się do łóżka.

Profesor Marek Jarema odradza przyjmowanie leków nasennych. [...]

=====================

dodaję w październiku:

Wzorem „A Carthago powinna być zniszczona” piszę: ZMIANA CZASU JEST EKONOMICZNĄ i ENERGETYCZNĄ BZDURĄ. Główny cel - przekonać ludzi, że są pionkami, mierzwą. Nieistotne, w którą stronę idą zmiany, ważne, że one ludzi "wytrząsają". Nawet krowa się odezwała:  Cytat z Dmitrija Miedwiediewa - „zmiana czasu zaburza biorytmy ludzi i krów, dlatego ją znieśliśmy."

 

Zmieniony ( 31.10.2011. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.