Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 33 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Szczepienia 16 arrow Szczepienia zwiększają zachorowalność dzieci na zapalenie płuc, zapalenie ucha środkowego, alergie,
Thursday 27 July 2017 06:28:59.23.
migawki
Na mały błąd „wybiera 3 czy 5-ciu” zwracali uwagę posłowie, na czas.. Potem, wiedząc o tym, przepuścił senat. A w sencie jest, m. inn. od łapania takich drobnych błędów, Biuro Legislacyjne. Wyrzucić je w całości, bo albo głupi, albo same krety. Czyli celowe ścierwo w szafie, by prez. Duda miał pretekst do blokowania. Zobaczymy za parę dni, czy sytuacja dla Wsi była tak poważna, że już uruchomiono Głównego ŚPIOCHA.
 
Pon.: Prezydent wetuje, się obnaża.  Miałeś, chłopie, mandat społeczny...

Miałeś, chamie, złoty róg,

miałeś, chamie, czapkę z piór

Czapkę wicher niesie,

róg huka po lesie

ostał ci się ino sznur,

ostał ci się ino sznur.

========================

Niedziela 30 lipca Siedlce – godz. 16-ta w Katedrze - Msza Święta za Ojczyznę i ok 17-tej Pokutny Marsz Różańcowy

 
W Y S Z U K I W A R K A
Szczepienia zwiększają zachorowalność dzieci na zapalenie płuc, zapalenie ucha środkowego, alergie, Drukuj Email
Wpisał: Prof. Maria Majewska   
08.01.2017.

Szczepienia zwiększają  zachorowalność dzieci na zapalenie płuc, zapalenie ucha środkowego, alergie, choroby neuro-rozwojowe,  w tym autyzm,  ADHD, i niedorozwój umysłowy.

Prof. Maria Majewska

 

Amerykańskie badanie,  które wkrótce po opublikowaniu zostało obrzucone anatemą i usunięte z internetowego czasopisma oraz innych stron Internetu, wykazało, że szczepienia zwiększają  zachorowalność dzieci na zapalenie płuc, zapalenie ucha środkowego, alergie, choroby neurorozwojowe,  w tym autyzm,  ADHD, i niedorozwój umysłowy. (Badanie to zostało wykonane z wykorzystaniem prywatnych funduszy.)  Zatem,  by chronić dzieci przed zapaleniem płuc trzeba raczej unikać szczepień niż aplikować im okaleczające i zabójcze szczepionki pneumokokowe.

Warto sobie zachować kopię tego cennego abstraktu. [Nie potrafię skopiować – pisać do prof. Majewskiej. md]

Nauki medyczne są dziś tak skandalicznie skorumpowane, że trudno je nadal nazywać naukami.   Są to już tylko głównie zakłamane reklamy leków, fałszerstwa medyczne i farmaceutyczna propaganda, którym zupełnie nie można ufać. Lekarze i rodzice muszą zdawać sobie z tego sprawę.  Kartele farmaceutyczno-medyczno- wydawnicze oraz usłużne im rządy cofnęły nas więc do średniowiecza.  [no, jednak w średniowieczu byli uczeni lekarze zakonnicy, ale tez „zna-chorki” czyli zielarki znające choroby. MD]

Obserwowanymi skutkami tej medycznej szarlatanerii są skracanie się średniej życia ludzi w USA i w Polsce, wzrost umieralności ciężarnych kobiet i dzieci, oraz  generacje chronicznie chorych, trwale okaleczonych dzieci i młodzieży.  Można przewidywać, że XXI wiek  będzie okresem regresu ewolucyjnego człowieka.  Znaczny spadek inteligencji ludzi prawie we wszystkich krajach obserwuje się już od kilku dekad łącznie z epidemiami autyzmu, ADHD i upośledzeń umysłowych.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.