Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 92 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Wojny globalistów 17 arrow "Darauf ein Schnaps!" -Odważny dziennikarz nie żyje. "Hahahaha! Wznieśmy toast!"
Friday 22 October 2021 17:36:30.35.
migawki
"Tajemnica stanu": Jaki procent pojedynczo zaszczepionych przyjęło drugą szprycę.
 
W Y S Z U K I W A R K A
"Darauf ein Schnaps!" -Odważny dziennikarz nie żyje. "Hahahaha! Wznieśmy toast!" Drukuj Email
Wpisał: Udo Ulfkotte   
17.01.2017.

Odważny dziennikarz nie żyje. "Hahahaha! Wznieśmy toast!"

Udo Ulfkotte pro memoria

 

RAM.  http://ram.neon24.pl/post/136410,udo-ulfkotte-nie-zyje-hahahaha-wzniesmy-toast

"Ulfkotte był dziennikarzem, który ujawnił fakt, że tak on jak i jego koledzy pracowali na żołdzie wywiadu amerykańskiego".

 Udo Ulfkotte, który ujawnił, że dziennikarze są "kupowani" przez CIA nie żyje (miał 56 lat) – jego koledzy nie posiadają się z radości.

 

Udo Ulfkotte è morto.A 56 anni. Aveva rivelato che giornalisti sono “comprati” dalla Cia. I colleghi esultano.

http://www.maurizioblondet.it/udo-ulfkotte-morto-56-anni-rivelato-giornalisti-comprati-dalla-cia-colleghi-esultano/

 

Maurizio Blondet     15 styczeń 2017         tłum. RAM

   

Mówi się, że  Udo Ulfkotte zmarł na zawał. Miał 56 lat.

 

         Ulfkotte był dziennikarzem, który ujawnił fakt, że tak on jak i jego koledzy pracowali na żołdzie wywiadu amerykańskiego. W swej książce zatytułowanej "Gekaufte Journalisten“ - "Skorumpowani dziennikarze", wydanej w roku 2014 opisał metody, przy pomocy których CIA sugeruje treści artykułów, oraz instruuje i opłaca dziennikarzy niemieckich (również i włoskich) by popierali w mass-mediach politykę amerykańską.

 

Zacytujmy fragment z artykułu  Marcella D'Addabbo:

 

Atlantyckie Imperium Kłamstwa. Świadectwo skruszonego Ulfkotte.

L’IMPERO ATLANTICO DELLA MENZOGNA.LA PAROLA AL PENTITO ULFKOTTE

https://ladagadinchiostro.com/2015/03/03/limpero-atlantico-della-menzogna-la-parola-al-pentito-ulfkotte/

 

         "Ulfkotte pisał: 'Dziennikarza na liście płac należy przede wszystkim uwierzytelnić, a robi się to poprzez cytowanie jego artykułów, danie  mu rozgłosu międzynarodowego i nagradzanie jego książek. Wiele nagród literackich nie jest niczym innym jak tylko i wyłącznie premią za posłuszeństwo w uprawianiu propagandy'. (...)

 

Opowiedział także o tym, jak z okazji kryzysu libijskiego w roku 2011 - wywiad niemiecki zachęcał go do pisania w swej gazecie tak, jakoby było rzeczą pewną, iż Kadafi posiadał broń chemiczną i chciał ją użyć przeciwko własnemu narodowi. (...)

 

Stwierdził, że gdy w dziennikarstwie porzuca się linię proatlantycką – konsekwencją jest utrata pracy, przygnębiające wyizolowanie w środowisku dziennikarskim – aż po bezpośrednie pogróżki i prześladowania (sam Ulfkotte utrzymywał, że pod zarzutem ujawnienia tajemnic państwowych przeprowadzono w jego domu 6 rewizji)".


Udo Ulfkotte

https://en.wikipedia.org/wiki/Udo_Ulfkotte

https://de.wikipedia.org/wiki/Udo_Ulfkotte

 

"Gekaufte Journalisten“

https://de.wikipedia.org/wiki/Udo_Ulfkotte#.E2.80.9EGekaufte_Journalisten.E2.80.9C

  "Bought Journalists"

https://en.wikipedia.org/wiki/Udo_Ulfkotte#The_book_.22Bought_Journalists.22

  Udo Ulfkotte  http://ulfkotte.de/

 

         Można stwierdzić, że Ulfkotte był pierwszym dziennikarzem, który ujawnił fakt, że opłacane mass-media propagują  fake news. Obecnie zaś, to mass-media oskarżają portale społecznościowe o rozpowszechnianie fałszywych wiadomości.

         Kiedy jego dawna gazeta Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ) uznała go za wariata  – Udo Ulfkotte zaczął  gwałtownie oskarżać Angelę Merkel o niewłaściwą administrację euro, a także sprzeciwiać się jej polityce przyjmowania do Niemiec setek tysięcy islamistów (ostatnie jego eseje na ten temat to: - “Die Asyl  Industrie” i “Mekka Deutschland”.

 

Czy można podejrzewać, że dziennikarz został zabity?


Jego korespondent, informatyk i autor bloga informacji alternatywnej – Hadmut Danish opowiada o treści e-maila otrzymanego od Ulfkotte, z której wynika, że również u Danish'a szukał informacji na temat pogwałcenia konstytucji przez kanclerz Merkel i dziwił się, że nie znajdował żadnych materiałów na ten temat. E-mail pochodzi z 10 stycznia i można w nim przeczytać:

"Pytanie do wszystkich: czy poza pracą profesora Otto Depenheuer'a ('Kryzys uchodźczy') istnieją inne publikacje odnoszące się do Angeli Merkel i do systematycznego pogwałcania przez nią prawa?

Chodzi mi o zrezygnowanie z energii jądrowej, ratowanie banków, otworzenie granic, naruszenie traktatów z Lizbony, Maastricht, Dublina, Schengen, itd. ... Szukam ekspertów od bezprawia. Nie interesują mnie rozprawy psychologów na temat chorób umysłowych ubóstwianych leaderów, lub uchodzących za takich, ani biografie Angeli Merkel – potrzebne mi są prace na temat sprzeczności z prawem w jej działaniach – podejścia poważne... Wiem o tekstach Di Fabio, ale czy są jeszcze inne?"

 

Zacytowany  Udo di Fabio jest znaczącym prawnikiem, będącym do roku 2011 członkiem niemieckiego trybunału konstytucyjnego i autorem eseju, w którym określa Angelę Merkel jako –  "burzycielkę konstytucji niemieckiej" -  ("Verfassungsbrecherin").

Otto Depenheuer  https://de.wikipedia.org/wiki/Otto_Depenheuer

 

Journal Alternative Medien  - HADMUT DANISCH

http://www.journalalternativemedien.info/category/meinungen-kommentare/hadmut-danisch/

 

Udo Di Fabio

https://de.wikipedia.org/wiki/Udo_Di_Fabio

 

Udo di Fabio: Merkel ist Verfassungsbrecherin

http://www.pi-news.net/2016/12/udo-di-fabio-merkel-ist-verfassungsbrecherin/

 

Danish przyznaje, że na list odpowiedział w roztargnieniu: - "To nie jest moje pole działania, poza tym mam własne problemy... ". 12 stycznia otrzymał następny e-mail od Ulfkotte:

 

Data: czwartek, 12 stycznia 2017 21:58:12 +0100 od: Udo Ulfkotte udo@ulfkotte.de do: ‘Hadmut Danisch’ hadmut@danisch.de Temat: Re: Prośba Udo Ulfkotte:

"...Setki tysięcy osób, być może nawet miliony dyskutują o możliwych naruszeniach prawa przez Angelę Merkel, jednakże za wyjątkiem broszury wydanej przez profesora Otto Depenheuer'a, zawierającej krótkie rozważania niektórych pracowników  naukowych - nie istnieją żadne inne opracowania.

 

W jakim kraju my żyjemy? Nie ma na ten temat ani jednej pracy doktorskiej, ani jednego eseju- ekspertyzy, czy czegoś w tym rodzaju. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jakie konkretne przepisy – z prawnego punktu widzenia – pogwałciła Merkel – a nie ma wątpliwości, że do tego doszło – NICZEGO nie znajdziesz. Dlaczego?"

 

24 godziny później - Ulfkotte już nie żył.

 

Faktycznie, kiedy szuka sięw sieci krytycznych informacji na temat Angeli Merkel – nic takiego się nie pojawia – jedynie "Not Found", "Error", itp.

 

Mówi się, że Ulfkotte miał wcześniej trzy zawały. Ale oto komentarz na wiadomość o jego śmierci: - "Udo Ulfkotte nie żyje. Hahahaha! Wznieśmy toast!"

"Udo Ulfkotte ist tot. Hahahaha! Darauf ein Schnaps!"

 

"Hahahaha": Wiwaty wśród niemieckich dziennikarzy na wiadomość o śmierci kolegi krytykującego imigrację

 

"Hahahaha":  Cheers among German journalists when immigration critical colleague dies

https://i0.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2017/01/german-journalists-si-rallegrano.png?w=520

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.