Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 127 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow PiS arrow Nieoficjalne informacje o porozumieniu prezydenta z szefem PiS
Monday 01 March 2021 17:31:20.32.
migawki
            Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc. Powinna pomóc zatrwożonym. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej... [było 2 014 tys..]

   My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Nieoficjalne informacje o porozumieniu prezydenta z szefem PiS Drukuj Email
Wpisał: pch24   
24.09.2017.

Czyżby kompromis? Nieoficjalne informacje o porozumieniu prezydenta z szefem PiS


Za: http://www.pch24.pl/czyzby-kompromis--nieoficjalne-informacje-o-porozumieniu-prezydenta-z-szefem-pis,54830,i.htmlWedług zakulisowych doniesień jednego z portali, piątkowe spotkanie prezesa Jarosława Kaczyńskiego oraz prezydenta Andrzeja Dudy miało zakończyć się porozumieniem dotyczącym kształtu ustaw regulujących ustrój polskich sądów.

 

Jeśli informacje się potwierdzą, Prawo i Sprawiedliwość zrezygnuje z umieszczenia w ustawie o Krajowej Radzie Sądownictwa zapisów o wygaszeniu kadencji członków tego gremium wraz z wejściem w życie reformy. Nowi członkowie KRS będą zaś wybierani większością trzech piątych głosów Sejmu. Gdyby doszło do pata, decydujące zdanie należeć będzie do głowy państwa.Nieco inaczej miałaby przedstawiać się po zmianach kwestia obsady stanowisk w Sądzie Najwyższym. Kadencja każdego członka SN wygasałaby z chwilą osiągnięcia przezeń wieku 65 lat. Jeśli reforma w tym kształcie wejdzie w życie, ze stanowiskiem prezesa pożegnałaby się sędzia Małgorzata Gersdorf.To kompromis między tym, co było w projekcie prezydenckim, a oczekiwaniami PiS – skomentował porozumienie informator „Gazety Prawnej”.Już niebawem okaże się, ile prawdy jest w tych przeciekach. Prezydenckie projekty reformy trzeciej władzy poznać mamy już w poniedziałek.

 Źródło: gazetaprawna.pl

RoM


Read more:
http://www.pch24.pl/czyzby-kompromis--nieoficjalne-informacje-o-porozumieniu-prezydenta-z-szefem-pis,54830,i.html#ixzz4tYR5Hg1S
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.