Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 62 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow KOD i ew. mutacje. arrow Petru! Kobiety zachodzą w ABORCJE
Tuesday 23 October 2018 09:12:32.26.
migawki
MateuszekM stoi se na Kasprowym i chwali się w TV tym, że wykupił Kolejkę. Ale za NASZE pieniądze więc chcemy wiedzieć, za ile sprzedali, a za ile odebrali - Nie wolno o tym mówić?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Petru! Kobiety zachodzą w ABORCJE Drukuj Email
Wpisał: Petru!   
12.01.2018.

Petru! Kobiety zachodzą w ABORCJE

To co powiedział o „usuwaniu aborcji” przejdzie do historii!Napisane przez Mrrr

https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/14491-wtopa-petru-to-co-powiedzial-o-usuwaniu-aborcji-przejdzie-do-historii

Choć dzisiejszy dzień dla totalnej opozycji nie jest łatwy ze względu na potężne zamieszanie w trakcie głosowań sejmowych, nie oznacza to końca wpadek. W sieci właśnie pojawiło się nagranie, na którym w temacie aborcji swoje zdanie wypowiedział Ryszard Petru, były lider Nowoczesnej.

Wpadka goni wpadkę – tak można określić działania totalnej części opozycji w parlamencie. Podczas głosowań w nocy ze środy na czwartek, Sejm obradował nad dwoma projektami dotyczącymi aborcję – jednym zaostrzającym przepisy, a drugim liberalizującym. Jednak przez nieobecność posłów PO i Nowoczesnej, projekt liberalizujący prawo aborcyjne przepadł – choć dla samego szacunku pracy nad obywatelskim projektem, zagłosowała nawet część parlamentarzystów PiS.

W swoim stylu sprawę skomentował także Ryszard Petru, były lider Nowoczesnej, który ostatnio założył stowarzyszenie Plan Petru.

Mówi on tak:

  • Wyobraźmy sobie młodą dziewczynę, która zachodzi w ciążę, z domu jest wyrzucana, i co? I ona tą ABORCJĘ USUNIE w ten czy inny sposób… – stwierdził.===========================

Zbigniew Maderski

No to nareszcie sie dowiedziałem. Tyle lat żylem w nieświadomości: Kobiety zachodzą w ABORCJE.

Ale moja zona tez ten stan nazywała jakos dziwnie : "ciąża" - widocznie niepowiadomiona.


Krzysztof Muszka · Gdynia

Prosze nie atakować najważniejszego osła opozycji. Atakować kogoś kto najlepiej pracuje dla dobra Pisu nie wypada. Prosze też wziąść pod uwage jaką traume musi przechodzić nasz bohater narodowy Balcerowicz że postawił na tego mołodca. A jak sie teraz wytłumaczy przed Sorosem.

Dzisiaj w Super Stacji w programie Bez Ograniczeń zadali pytanie czy zagłosowałbyś na nową partie jakby przewodzili jej Nowacka i Biedroń.93% dzwoniących oświadczyło że tak( nie wiedzą co zrobić i sondują nastroje). Prosze sie nie niepokoić. Kompletne tumany, wśrod ktorych roi sie od zwolennikow lewicy,jak kończy sie ich ukochane szkiełko, przełączają kanał na Super stacje i tam dalej ładują akumulatory. Całe masy to miłośnicy lewicy( gdzie oni ją widzieli) Ja stawiam że SLD nie przekroczy progu 5%. Prosze pamietać że co roku umiera 400. tys.ludzi. Dwa lata do wyborów wiec zejdzie z tego świata 800.000. Wśrod nich proporcjonalnie najwiekszy odsetek to żelazny elektorat SLD.Zmieniony ( 12.01.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.