Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 67 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Żydowska agresja arrow Czemu nie było zrównania zbrodni nazizmu i komunizmu. Tego naprawdę boją się Żydzi!
Thursday 15 November 2018 17:35:33.26.
migawki

Bóg, honor, Ojczyzna. BUFETOWA przeciw.

My chcemy BOGA.      BUFETOWA przeciw.

A propagandówka „partii i rządu”, z premierem, w 56 -58 sekundzie pokazuje pierwsze Hasło – ale też bez BOGAA Orzeł ma obciętą głowę - bo w oryginale na niej jest KORONA z Krzyżem. https://twitter.com/PremierRP/status/1060426237968035840

=====================

Maski spadają [ciągle...]: Z przerażającym cynizmem - siły prowadzące „władzę”, przy użyciu TV itp., stwarzają Iluzję Rzeczywistości. Prostactwo TVKury [i tylu innych] temu nie przeszkadza. Ludzie na Iluzję patrzą -i wierzą że widzą real, a nawet sztucznie „dzielą się”. Relacje prawdziwe – już tylko w zakamarkach internetu. Ale Kłamstw jest wiele. Prawda Chrystusowa jest jedna.

=============================

16.11.18 – Gdańsk Osowa – Msza Święta i Różaniec święty za Ojczyznę

18.11.18 Poznań i Zamość – comiesięczna Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy

 
W Y S Z U K I W A R K A
Czemu nie było zrównania zbrodni nazizmu i komunizmu. Tego naprawdę boją się Żydzi! Drukuj Email
Wpisał: Dr Efraim Zuroff   
04.02.2018.

Czemu nie było zrównania zbrodni nazizmu i komunizmu.

Tego naprawdę boją się Żydzi!

Słynny „łowca nazistów” powiedział to wprost: Żydzi byli wśród ludobójców!

Zabolokowali NORYMBERGĘ  II

http://nczas.com/wiadomosci/zydzi-wiadomosci/tego-naprawde-boja-sie-zydzi-slynny-lowca-nazistow-powiedzial-to-wprost-zydzi-byli-wsrod-ludobojcow/Dr Efraim Zuroff, żydowski historyk znany również jako ostatni łowca nazistów, obawia się zrównania nazizmu i komunizmu. Jego zdaniem w ten sposób narody Europy Środkowej i Wschodniej chcą umniejszyć swój udział w Holokauście. Pojawiałaby się bowiem możliwość oskarżenia narodu żydowskiego o zbrodnie ludobójstwa.

W wypowiedzi dla „The Jerusalem Post” historyk stwierdził, że od momentu upadku ZSRR, próbuje się zrównać komunizm i nazizm. W ten sposób narody Europy Środkowej i Wschodniej dążą do uznania komunistycznych zbrodni za ludobójstwo.

Zuroff przypomniał, że wśród komunistów było wielu Żydów. W ten sposób możliwe będzie uznanie, że Żydzi są współodpowiedzialni za terror i zbrodnie, do jakich dopuszczono się na terenach opanowanych przez Armię Czerwoną.

Zdaniem pracownika Centrum Szymona Wiesenthala państwa Europy Środkowo-Wschodniej chcą w ten sposób odsunąć od siebie winę za udział w zbrodni Holokaustu.

Dodał także, iż sprawa odpowiedzialności za Holokaust została przez Izrael mocno zaniedbana i teraz państwo zbiera owoce swojej bezczynności.

Warto zaznaczyć, że mówiąc o dużym udziale osób wyznania mojżeszowego w komunistycznych strukturach, Zuroff ma całkowitą rację.

Zgodnie z dokumentem pochodzącym z 1945 r. skierowanym do Ludowego Komisarza Spraw Wewnętrznych Ławrientija Berii informowano, że ok 50 proc. kierownictwa polskiego Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego stanowili Żydzi.

Źródło: jpost.com/wolnosc24.pl/historia.uwazamrze.pl


Zmieniony ( 04.02.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.