Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 6 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Żydowska agresja arrow Czemu nie było zrównania zbrodni nazizmu i komunizmu. Tego naprawdę boją się Żydzi!
Tuesday 26 March 2019 05:05:36.27.
W Y S Z U K I W A R K A
Czemu nie było zrównania zbrodni nazizmu i komunizmu. Tego naprawdę boją się Żydzi! Drukuj Email
Wpisał: Dr Efraim Zuroff   
04.02.2018.

Czemu nie było zrównania zbrodni nazizmu i komunizmu.

Tego naprawdę boją się Żydzi!

Słynny „łowca nazistów” powiedział to wprost: Żydzi byli wśród ludobójców!

Zabolokowali NORYMBERGĘ  II

http://nczas.com/wiadomosci/zydzi-wiadomosci/tego-naprawde-boja-sie-zydzi-slynny-lowca-nazistow-powiedzial-to-wprost-zydzi-byli-wsrod-ludobojcow/Dr Efraim Zuroff, żydowski historyk znany również jako ostatni łowca nazistów, obawia się zrównania nazizmu i komunizmu. Jego zdaniem w ten sposób narody Europy Środkowej i Wschodniej chcą umniejszyć swój udział w Holokauście. Pojawiałaby się bowiem możliwość oskarżenia narodu żydowskiego o zbrodnie ludobójstwa.

W wypowiedzi dla „The Jerusalem Post” historyk stwierdził, że od momentu upadku ZSRR, próbuje się zrównać komunizm i nazizm. W ten sposób narody Europy Środkowej i Wschodniej dążą do uznania komunistycznych zbrodni za ludobójstwo.

Zuroff przypomniał, że wśród komunistów było wielu Żydów. W ten sposób możliwe będzie uznanie, że Żydzi są współodpowiedzialni za terror i zbrodnie, do jakich dopuszczono się na terenach opanowanych przez Armię Czerwoną.

Zdaniem pracownika Centrum Szymona Wiesenthala państwa Europy Środkowo-Wschodniej chcą w ten sposób odsunąć od siebie winę za udział w zbrodni Holokaustu.

Dodał także, iż sprawa odpowiedzialności za Holokaust została przez Izrael mocno zaniedbana i teraz państwo zbiera owoce swojej bezczynności.

Warto zaznaczyć, że mówiąc o dużym udziale osób wyznania mojżeszowego w komunistycznych strukturach, Zuroff ma całkowitą rację.

Zgodnie z dokumentem pochodzącym z 1945 r. skierowanym do Ludowego Komisarza Spraw Wewnętrznych Ławrientija Berii informowano, że ok 50 proc. kierownictwa polskiego Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego stanowili Żydzi.

Źródło: jpost.com/wolnosc24.pl/historia.uwazamrze.pl


Zmieniony ( 04.02.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.