Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 78 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow obrona NIEPODLEGŁOŚCI, demonstracje '17 arrow Kogoście "wybrali" białostoczaninie?? Pomnik Inki tylko dla klakierów magistratu
Thursday 27 February 2020 17:43:19.28.
W Y S Z U K I W A R K A
Kogoście "wybrali" białostoczaninie?? Pomnik Inki tylko dla klakierów magistratu Drukuj Email
Wpisał: Truskolaski   
02.03.2018.

Kogoście "wybrali" białostoczaninie??

Pomnik Inki tylko dla klakierów magistratu

https://medianarodowe.com/skandal-bialymstoku-prezydent-odslonil-pomnik-inki-bez-mieszkancow-ludzie-niczym-plebs-stali-ogrodzeniem/Skandal w Białymstoku. Głównym aktorem prezydent Truskolaski. Polityk odsłonił pomnik Inki, ale bez mieszkańców. Ludzie niczym plebs stali za ogrodzeniem. Nikt oprócz wskazanych nie mógł dostać się pod pomnik.

1 marca prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski ogłosił, że tego dnia zostanie oficjalnie odsłonięty pomnik Inki. Tym samym zapraszał wszystkich mieszkańców włącznie z pocztami sztandarowymi. Wydawałoby się, że słuszna inicjatywa, ale… pomnik Inki w Białymstoku stoi od listopada.

Jak zauważa Obóz Narodowo-Radykalny – Kiedyś to było nur für Deutsche, dziś “tylko dla klakierów magistratu”.


Mało tego, prezydent zorganizował publiczne zgromadzenie w tym samym dniu i o tej samej godzinie, w której to w Białymstoku rokrocznie odbywa się Marsz Żołnierzy Wyklętych organizowany przez środowiska narodowe.

Wydarzenie narodowców było zarejestrowane w urzędzie miasta już od 31 stycznia. Natomiast prezydent ogłosił swoje zamiary dopiero w ostatnim tygodniu lutego.

Prezydent Truskolaski prowadzi prywatną wojnę z ONR, stąd taka a nie inna data odsłonięcia. Od incydentu w Białymstoku na uroczystościach 1 sierpnia 2017 roku Truskolaski próbuje na każdym kroku organizować uroczystości tak, by nie pojawiali się na tych wydarzeniach osoby, których nie lubi – komentują mieszkańcy.

Co najważniejsze – urząd miasta odgrodził się podczas “odsłonięcia” pomnika od zwykłych obywateli… płotem. Okazało się, że uroczystości są zamknięte. Można było w nich uczestniczyć tylko i wyłącznie jeśli miało się zaproszenia, których nikt po prostu nie miał.

Powinniśmy wszyscy razem cieszyć się z wolności. Pan prezydent też powinien pamiętać, że swoją władzę może sprawować tylko dlatego, że w Polsce ktoś o wolność kiedyś walczył, dzięki czemu mogły się odbyć wolne wybory. Przykre i niegodne doświadczenie spotkało mnie i wielu innych – komentuje skandaliczne zachowanie prezydenta Mirosław Wnorowski, współzałożyciel Solidarnych 2010.

Zmieniony ( 02.03.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.