Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 51 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Biskupi, kardynałowie 19 arrow Było dane iść nawracać ludzi, głosić Ewangelię. Oni tego zaniedbali i będą wyściełać piekło.
Sunday 23 February 2020 17:13:02.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
Było dane iść nawracać ludzi, głosić Ewangelię. Oni tego zaniedbali i będą wyściełać piekło. Drukuj Email
Wpisał: Ks. abp Jan Paweł Lenga   
09.01.2019.

Było dane iść nauczać, iść nawracać ludzi, głosić Ewangelię. Oni tego zaniedbali i będą wyściełać piekło.

Ks. abp Jan Paweł Lenga, Napominać grzesznych

3 stycznia 2019 https://kukonfederacjibarskiej.wordpress.com/Patrzmy, co się dzieje dzisiaj. Na świecie ponad 7 miliardów ludzi, może jeszcze więcej. Nie do wszystkich jednak dotarła Ewangelia, a Pan Bóg, Pan Jezus umarł za wszystkich i chce nawrócenia każdego. Dlatego posłał apostołów: Idźcie na cały świat, głoście Ewangelię. Głoście prawdę o Bogu i o stworzeniu. Nie może być inna prawda. Jest wciąż taka sama.
Jeżeli Pan Bóg troszczy się o nawrócenie człowieka, bo on grzeszny, to ci, których Pan Bóg posyła, powinni tak samo być przejęci tą troską. Dlatego są konfesjonały, dlatego są spowiednicy, dlatego są księża, dlatego są biskupi, którzy powinni to robić.
A jeżeli tego nie robią, to wtedy ludzie nie nawracają się. Wtedy żyją w grzechach, w błędzie. Wtedy idą do piekła. Dlatego też, jak mówi Pismo Święte, będą iść po szerokiej, przestrzennej drodze, będzie ich dużo, która prowadzi do piekła. Tylko jednostki będą iść po wąskiej, kamienistej drodze, która prowadzi do Nieba.

Co dzisiaj widzimy? Co się dzieje?
Ubrali się w szaty poprawności.
Nabrali wody w usta i śpią, kiedy wilki diabelskie zalewają łódź, zalewają ludzi grzechem, zalewają świat grzechem.
A oni ani sami się nie modlą, sami grzeszni, sami nie robią sobie rachunku sumienia i nie upominają grzesznych.
Są obojętni na losy nieśmiertelnych dusz.
Bóg znajdzie sposoby, by zbawić tych ludzi.

A ci, których On posłał, i którzy nie nawołują do nawrócenia, będą wyrzuceni nie do morza, do piekła, które będzie wyścielone tymi najważniejszymi w Kościele personami, kardynałami, biskupami i papieżami.
Wielcy święci, którzy mieli wizję piekła widzieli właśnie, że to piekło wyścielone jest duchownymi, którym było dane iść nauczać, iść nawracać ludzi, głosić Ewangelię. Oni tego zaniedbali i będą wyściełać piekło.
To straszna wizja piekła.
Ciężko im będzie wpaść w ręce Boga żywego, u którego nie ma względu na osoby.
I każdy zda rachunek tylko ze swoich czynów i nie będzie takiego zbiorowego szaleństwa, jak dzisiaj new age katolicki.
Dziś funkcjonuje new age katolicki, ale nie jest katolicki, tylko przez tych pseudokatolików jest wyznaczony.
Idą drogą niewłaściwą wszyscy, którzy do tego prowadzą.
Nie są oni w prawdziwym duchu Chrystusa, Trójcy Świętej. Są w tym duchu diabelskim. I dlatego mamy dzisiaj to, co mamy. Dlatego koniecznie trzeba mówić o tym, że istnieje diabeł, który prowadzi do piekła, do pokusy. Prowadzi do grzechu. Utwierdza nas w grzechu.
A Pan Bóg oczekuje nas jak dobry ojciec na marnotrawnego syna. I dlatego każdy z nas na swoim miejscu i ojciec, i matka, i babcia, i dziadek, i każdy, kto ma wiarę, to wie, że trzeba napominać grzesznych.
Powinien to robić na swoim szczeblu.

A ci, którzy powinni to robić, a nie robią, odpowiedzą za te swoje grzechy przed Panem Bogiem i w tym życiu, i na Sądzie Ostatecznym.

=======================

Jest to fragment książki Abp. Jana Pawła Lengi pt. „Przerywam zmowę milczenia. O kryzysie w Kościele, herezji, apostazji i grzechach zaniedbania”.
Książka liczy sobie 180 stron i kosztuje w sprzedaży wysyłkowej 30zł
(razem z kosztami wysyłki).
Można zamawiać ją: savoir@savoir-vivre.com.pl
lub: 601-519-847.

Zmieniony ( 09.01.2019. )
 
« poprzedni artykuł
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.