Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 62 gości
S T A R T arrow Kościół arrow postępy postępu 19 arrow Co zrobi jeden "ojciec" Wiśniewski jeśli są tysiące takich księży Wachowiaków?
Sunday 16 February 2020 22:25:31.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
Co zrobi jeden "ojciec" Wiśniewski jeśli są tysiące takich księży Wachowiaków? Drukuj Email
Wpisał: ks. Daniel Wachowiak   
21.01.2019.

Co zrobi jeden "ojciec" Wiśniewski jeśli są tysiące takich księży Wachowiaków?

http://telewizjarepublika.pl/ks-wachowiak-jesli-zaczna-mnie-chwalic-ludzie-ktorzy-po-homilii-nadal-beda-popierac-aborcje-i-ruchy-lgbt-to-mnie-nie-sluchajcie,75248.html

Jeśli po jakimś kazaniu zaczną mnie chwalić i oklaskiwać ludzie, którzy po homilii nadal będą popierać aborcję, ruchy LGBT, będą zionąć "tramwajowym" antyklerykalizmem, wybiórczo traktować dogmaty Kościoła i widzieć grzechy wszędzie z wyjątkiem siebie, to mnie nie słuchajcie!” – napisał na Twitterze ks. Daniel Wachowiak.

Ksiądz Daniel Wachowiak (duchowny, który został zesłany z Poznania do wiejskiej parafii w Puszczy Noteckiej, słynął z mocnych wypowiedzi nt. LGBT), odniósł się do przemowy ojca Ludwika Wiśniewskiego podczas pogrzebu prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Człowiek posługujący się językiem nienawiści, budujący swoją karierę na kłamstwie, nie może pełnić wysokich funkcji w naszym kraju i będziemy odtąd tego przestrzegać – mówił w sobotę w Bazylice Mariackiej w Gdańsku o. Wiśniewski, dominikanin. [„mowa miłości” - typowy przykład. Nie warto przytaczać miłej całości. MD]

Zmieniony ( 21.01.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.