Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 12 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow ZIMA rządu \"braci\" arrow Braun: Cenzorski zapis na moje nazwisko jest w Warszawie solidarnie egzekwowany
Tuesday 22 October 2019 05:21:45.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
 
W Y S Z U K I W A R K A
Braun: Cenzorski zapis na moje nazwisko jest w Warszawie solidarnie egzekwowany Drukuj Email
Wpisał: Barełkowski z Grzegorzem Braunem   
05.02.2019.

Braun: Cenzorski zapis na moje nazwisko jest w Warszawie solidarnie egzekwowanyhttps://www.ekspedyt.org/2019/02/04/cenzorski-zapis-na-nazwisko-braun/


22 minuty


Rozmowa Piotra Barełkowskiego z Grzegorzem Braunem, m.in. na temat jego kandydowania na prezydenta Gdańska, oraz eurowyborów i partii, które w nich wystartują, oraz dlaczego Grzegorz Braun udzielił wywiadu rosyjskiemu “Sputnikowi”.

Zmieniony ( 05.02.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.