Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 80 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Walka o media 19 + arrow "Jestem emerytką i nie chcę trzynastki od Kaczyńskiego, co robić?"
Sunday 16 May 2021 13:48:28.32.
migawki
Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

Pocałujta w dupe wójta: 19 mln osób nie zarejestrowało się na szczepienie, chociaż wszyscy mają już wystawione skierowania.

Lekarz: „Będziesz mi tu horbany i simony [pi...] opowiadał..

 
W Y S Z U K I W A R K A
"Jestem emerytką i nie chcę trzynastki od Kaczyńskiego, co robić?" Drukuj Email
Wpisał: Dziennikarze Wyborczej   
09.03.2019.

"Jestem emerytką i nie chcę trzynastki od Kaczyńskiego, co robić?"

Internauci bezlitośni…

Dziennikarze „Wyborczej” szukają rozumu.


Pawel NCZ https://nczas.com/2019/03/09/dziennikarze-wyborczej-szukaja-rozumu-jestem-emerytka-i-nie-chce-trzynastki-od-kaczynskiego-co-robic-internauci-bezlitosni/


Co zrobić, jeśli jest się emerytką i nie chce trzynastej emerytury od Kaczyńskiego? Takie pytanie padło w „Listach do redakcji” Gazety Wyborczej. Internauci szybko podchwycili zaistniały problem i zaproponowali drogi wyjscia z tego kryzysu.

Słynny dział „Listy do redakcji” „Gazety Wyborczej” tym razem najwyraźniej przesadził. Internauci śmieją się, że list został napisany przez redaktorów z ul. Czerskiej. [pfuj, czyżby nowa fala antysemitynictwa w „tym kraju”?? MD]

Sprawę nagłośnił profil „Lemingopedia”, a reszty dzieła dokonali użytkownicy Facebooka.

„Mam prośbę, czy Wyborcza nie mogłaby zasięgnąć informacji, co powinien zrobić emeryt, aby nie otrzymać tej nieszczęsnej trzynastki? Nie zgadzam się na tak ohydne kupczenie głosami wyborców. Piszę, bo widzę taki problem, że jeśli ja zwrócę się z tym pytaniem, to uzyskam odpowiedź, że nie ma takiej opcji: muszę przyjąć te pieniądze, a potem mogę wydać na szczytny cel” – pytała w liście osoba podpisana jako „Emerytka”.

Co na to internauci?

„Nie ma problemu, wszyscy emeryci, którzy nie chcą aby Kaczyński kupował ich głosy trzynastą emeryturą są proszeni o kontakt ze mną na priv, podam numer konta. Obiecuję z zebranych pieniędzy kupić bukiet białych róż i złożyć uroczyście pod pomnikiem „kodu wiecznie walczącego”, resztę przeznaczę na swoje „koszty organizacyjne” – pisała Beata.

„Jestem kodziarzem, co mam zrobić żeby było takie bezrobocie jak w 2008-2014? Nie podoba mi się to kupczenie głosami ludzi, którym udało się znaleźć pracę za rządów PiS” – grzmial Kajetan.

W przyszłym numerze list: Jestem noworodkiem. Co mam zrobić, jeśli nie chcę wysysać antysemityzmu, a matka ciągle wciska mi cyca?” – rozpacza Adam.

Zmieniony ( 09.03.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.