Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 85 go¶ci
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow powolutku tę żabę podgrzewaj± arrow U¶¶¶.. jaka piękna ustawka!!! "Polski ambasador zaatakowany w Tel Avivie!"....
Sunday 31 May 2020 12:51:56.29.
W Y S Z U K I W A R K A
U¶¶¶.. jaka piękna ustawka!!! "Polski ambasador zaatakowany w Tel Avivie!".... Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
15.05.2019.

U¶¶¶.. jaka piękna ustawka!!!

Polski ambasador” zaatakowany w Tel Awiwie!

======================================

, פולני"

כשברקע המשבר ביחסי ישראל-פולין, גבר תקף את השגריר פיזית וצעק עליו ליד השגרירות בתל אביב. הפולנים הגישו תלונה, ותוך זמןקצר התוקף נעצר

  =================

http://www.fronda.pl/a/polski-ambasador-zaatakowany-w-tel-awiwie,126758.html

 

Jak poinformował izraelski „Jerusalem Post”, we wtorek w pobliżu polskiej ambasady w Tel Awiwie miał miejsce atak na ambasadora Marka Magierowskiego.

Gazeta donosi, że polski dyplomata został zaatakowany zarówno słownie, jak i fizycznie. Nie wiadomo obecnie, co dokładnie krzyczał napastnik. „Jerusalem Post” informuje, że pojawiało się słowo „Polska”.

W zwi±zku z incydentem ambasada RP zawiadomiła izraelsk± policję oraz poprosiła służby o potraktowanie sprawy z najwyższym priorytetem. Magierowskiemu udało się zrobić zdjęcie napastnika i jego auta. 90 minut póĽniej został on aresztowany.

dam/dorzeczy.pl,Fronda.pl

Zmieniony ( 15.05.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.