Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 80 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow powolutku tę żabę podgrzewają arrow ROCZNICE: Żorżeta, pedały, a krwawe stłumienie przez komunistyczne władze powstania w Poznaniu.
Monday 01 June 2020 22:01:17.29.
W Y S Z U K I W A R K A
ROCZNICE: Żorżeta, pedały, a krwawe stłumienie przez komunistyczne władze powstania w Poznaniu. Drukuj Email
Wpisał: Żorżeta   
29.06.2019.


ROCZNICE: Żorżeta, pedały, a krwawe stłumienie przez komunistyczne władze powstania w Poznaniu.


Mosbacher: "Dziś 50. rocznica wydarzeń, które dały początek ruchowi LGBTQ".

Celna riposta dziennikarza

https://www.tysol.pl/a34071-Mosbacher-Dzis-50-rocznica-wydarzen-ktore-daly-poczatek-ruchowi-LGBTQ-Celna-riposta-dziennikarza


Dziś jest 50. rocznica wybuchu zamieszek na tle dyskryminacji mniejszości seksualnych w Stonewall Inn Greenwich Village w Nowym Jorku, które dały początek ruchowi LGBTQ . Te wydarzenia przypominają nam, jak ważna jest równość, wolność i tolerancja – napisała na Twitterze Georgette Mosbacher, ambasador USA w Polsce.

Stonewall Inn to gejowski pub i lokal rozrywkowy w Nowym Jorku, będący miejscem zamieszek w 1969 roku. Zdarzenia te były gwałtownymi demonstracjami członków społeczności gejowskiej przeciwko nalotowi policji, który miał miejsce we wczesnych godzinach porannych 28 czerwca 1969 roku.


– Nie Szanowna Pani Ambasador @USAmbPoland . Dziś jest 63 rocznica krwawego stłumienia przez komunistyczne władze powstania w Poznaniu. To uświadamia nam jak ważna jest wolność sumienia, wyznania, wolność słowa. I jak zbrodnicze są lewicowe totalitaryzmy - zripostował post Wojciech Wybranowski z Do Rzeczy. 
Zmieniony ( 29.06.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.