Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 62 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Wybory 19 arrow Zakon Okrągłego Stołu. Ale co, jeśli to tylko PiS na POdę?
Sunday 20 October 2019 16:24:47.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
===============================
 
W Y S Z U K I W A R K A
Zakon Okrągłego Stołu. Ale co, jeśli to tylko PiS na POdę? Drukuj Email
Wpisał: Filip Podstawski   
04.10.2019.

Zakon Okrągłego Stołu. Ale co, jeśli to tylko PiS na POdę?


https://www.3dom.pro/Filip-Podstawski-Zakon-Okraglego-Stolu-p1330

Stron: 160 + okładka. Cena 35 zł

Filip Podstawski - Zakon Okrągłego Stołu

 


Nawet jeżeli nie potraktujemy wielu przytaczanych przez autora opinii jako zasadnych i uznamy, że mówienie o POPiSie jako o spisku jest przesadą, to od niektórych faktów abstrahować się nie da – po lekturze książki nie da też się nie stwierdzić, że PiS i PO dzieli mniej, niż pokazują to nam propagandyści i politycy obu partii.  –Krzysztof Lech Łuksza

Opozycja… czy propozycja?

Prawo i Sprawiedliwość oraz Platforma Obywatelska nie wymagają  przedłożenia.

 Hegemonów polskiej sceny politycznej XXI wieku zna każdy – jeśli nie z nazwisk, twarzy i uczynków, to na pewno z wszechobecnych akronimów. PiS to, PO tamto…

Wydawałoby się, że od blisko dwudziestu lat tytani ci zakleszczeni są w nieustającym pojedynku o udział we władzy nad III Rzeczpospolitą. Zimna Wojna nad Wisłą w wykonaniu PO i PiSu paradoksalnie grzeje krew i dzieli społeczeństwo na równych i równiejszych.

Ale co, jeśli to tylko PiS na POdę?

Zakon Okrągłego Stołu naświetli dla Was bardziej przerażającą alternatywę: gdzie owe monolityczne partie to tak naprawdę dwie strony tej samej monety – a stawiając swój głos na jedną z nich, stawiasz w rzeczywistości na maszynę, która za niewiele ma sobie indywidualne, patriotyczne pobudki. 

Zamierzasz stanąć u urny w najbliższych wyborach?

Zastanów się, nim to zrobisz, czy cenny głos twojego zaufania należy się tym, którzy od -nastu lat zasiadają przy tym samym stole, co rzekoma konkurencja. Gdy dwoje gigantów spiskuje, być może nastał czas na trzecią drogę.

Zmieniony ( 04.10.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.