Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 114 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Biskupi, kardynałowie 20 arrow "Ewangeliści Morawiecki i Szumowski". Oburzające [i aż niewiarygodne] słowa biskupa Długosza.
Monday 01 March 2021 18:06:53.32.
migawki
            Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc. Powinna pomóc zatrwożonym. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej... [było 2 014 tys..]

   My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
"Ewangeliści Morawiecki i Szumowski". Oburzające [i aż niewiarygodne] słowa biskupa Długosza. Drukuj Email
Wpisał: Długosz   
12.06.2020.

"Ewangeliści Morawiecki i Szumowski".

Oburzające [i aż niewiarygodne md] słowa biskupa Długosza.

https://nczas.com/2020/06/12/__trashed-30/

Podczas apelu jasnogórskiego z kaplicy z obrazem Matki Bożej z ust biskupa prowadzącego modlitwę padły zdumiewające słowa. Postanowił on bowiem porównać premiera i ministra zdrowia do ewangelistów.

Obecnie dwaj przedstawiciele naszej władzy, wybranej przez większość Polaków, uobecniają charyzmat dwóch ewangelistów, piszących słowami i czynami Ewangelię Twojego Syna. Ewangelista Mateusz – premier Morawiecki – pochyla się nad egzystencją naszego narodu, by żyło się lepiej. Z kolei ewangelista Łukasz – prof. Szumowski – jest przedłużeniem czynów Jezusa, troszcząc się o nasze życie i zdrowie. Dziękujemy Boża Matko za ich posługę – mówił bp Antoni Długosz.

Na twarzach pozostałych duchownych, zgromadzonych w kaplicy, można było ujrzeć konsternację. Pojawiły się też komentarze księży. „Ależ mnie to zaskoczyło, zasmuciło i zdenerwowało. Tak się nie mówi, tak się nie wierzy… Cóż za nieroztropność”- napisał na Twitterze ks. Daniel Wachowiak.

==============================

mail: 

Do notki o Słowach biskupa Długosza należałoby dodać notkę o słowach wypowiedzianych w 2018 r. przez Kardynała Nycza o H G Waltz cytuję: - potrafi już tu na ziemi budować Królestwo Boże -. Przykład idzie z góry. Musimy utworzyć poczet nowych świętych.  

Zmieniony ( 13.06.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.