Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 20 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow USA, Ameryki 21+ arrow 54% Amerykanów uważa, że Joe Biden jest "kukiełką skrajnej lewicy".
Tuesday 09 March 2021 02:53:33.32.
migawki

         19 marca 2021 Męska Droga Krzyżowa

Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

   My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
54% Amerykanów uważa, że Joe Biden jest "kukiełką skrajnej lewicy". Drukuj Email
Wpisał: Marcin Kozera   
23.02.2021.

 

 

54% Amerykanów uważa, że Joe Biden jest "kukiełką skrajnej lewicy".

Marcin Kozera https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wiekszosc-amerykanow-uwaza-ze-joe-biden-jest-kukielka-skrajnej-lewicyCoraz więcej osób wyraża przekonanie, że Joe Biden nie będzie niekwestionowanym przywódcą USA. To problem nie tylko dla Demokratów, ale przede wszystkim dla amerykańskiego społeczeństwa.

Abstrahując na moment od tego, że istnieją uporczywe pogłoski o tym, że Joe Biden powinien dostać Oscara za pierwszoplanową rolę w filmie produkcji Amazona pt. „Jak udawałem prezydenta?”, faktem stają się ewidentne wątpliwości społeczeństwa co do jego faktycznej wiodącej pozycji i zdolności decyzyjnych.

W jednej z ankiet zapytano respondentów, czy zgadzają się, czy też nie, z następującym stwierdzeniem:

„Joe Biden nie jest umiarkowanym miłym facetem, jak się go przedstawia. Jest kukiełką radykalnej lewicy ”.

Wyniki nie są dobre dla obecnego prezydenta, bo aż 54% biorących udział w badaniu, zgodziło się z powyższym stwierdzeniem. 40% jest przeciwnego zdania, a 6% nie ma w tej sprawie wypracowanego poglądu. Za prawdziwe owe stwierdzenie uznaje 82% Republikanów i aż 27% Demokratów. Ze słusznością tego poglądu zgadza się ponadto 54% wyborców niezależnych.

Czas raczej na pewno nie będzie działał na korzyść Bidena, bo im dłużej będzie trwała ta kadencja, tym mocniej stawać się będzie widoczna polityczna bezwładność „śpiącego Joe” i jego rola fasady, za którą realne decyzje podejmuje Kamala Harris i ludzie, którzy ją wylansowali.

Zmieniony ( 23.02.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.