Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 18 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Dariusz Ratajczak i mord na Ratajczaku arrow Upamiętnienie drugiej rocznicy śmierci śp dr Dariusza Ratajczaka
Monday 10 August 2020 05:21:47.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Upamiętnienie drugiej rocznicy śmierci śp dr Dariusza Ratajczaka Drukuj Email
Wpisał: Brygada Opolska ONR   
10.06.2012.

Upamiętnienie drugiej rocznicy śmierci śp dr Dariusza Ratajczaka

 

W imieniu Brygady Opolskiej ONR, zapraszamy na Mszę Świętą za duszę śp. doktora Dariusza Ratajczaka, która odbędzie się w najbliższą niedzielę, 10 czerwca o godz. 18.30 w kościele pw. św. Sebastiana przy placu św. Sebastiana w Opolu. Msza odbędzie się w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego. [chodzi o Mszę Wszechczasów MD]

 

11 czerwca w poniedziałek o godz. 17-tej zapraszamy natomiast tam, skąd wyszedł pierwszy atak na dr Dariusza Ratajczaka : pod redakcję lokalnego dodatku "Gazety Wyborczej" przy ul Kościuszki 1 na pikietę "Gazeta Wyborcza zagrożeniem wolności słowa".

 

    Niech to będzie symboliczne wskazanie oprawcy, który w wyniku bezprzykładnego i obrzydliwego w swych metodach, medialnego linczu doprowadził do tragicznych zdarzeń.

Prosimy uczestników o przyniesienie zniczy i biało-czerwonych barw z kirem.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.