Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 110 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow o zboczeńcach 12 arrow Homoseksualna edukacja pielęgniarek i położnych
Wednesday 02 December 2020 14:18:35.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Homoseksualna edukacja pielęgniarek i położnych Drukuj Email
Wpisał: pch24   
04.07.2012.

Homoseksualna „edukacja” pielęgniarek i położnych

 

http://www.pch24.pl/homoseksualna-edukacja-pielegniarek-i-poloznych,3940,i.html  2012-07-04

Centrum Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych chce, aby znana z akcji promowania sodomii Kampania Przeciw Homofobii pomogła w zmianie programu nauczania pracowników służby zdrowia.

Zatwierdzony w 2003 roku przez Ministerstwo Zdrowia program nauczania, według którego kształcone i egzaminowane są przyszłe położne i pielęgniarki, umieszcza homoseksualizm obok innych zaburzeń i patologii, takich jak ekshibicjonizm, sadyzm, masochizm, współżycie grupowe, gwałt i prostytucja. Niezależnie od wybranej specjalizacji można ukończyć kurs na temat funkcji prokreacyjnej rodziny, w którym homoseksualizm również znajduje się w dziale z zaburzeniami. Program zawiera także treści dotyczące pomocy i leczenia wybranych patologii. Więcej o tym tutaj.

Taki stan rzeczy oczywiście przeszkadzał promotorom wszelkiej maści zboczeń, którzy interweniowali w Ministerstwie Zdrowia, u znanej z lewicowych poglądów Pełnomocniczki Rządu ds. Równego Traktowania, Rzecznika Praw Obywatelskich oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Przyniosło to niestety efekty.

Centrum Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych chce, aby Kampania Przeciw Homofobii pomogła w poprawie programu nauczania pracowników służby zdrowia.  Stowarzyszenie ma być jednym z kilku organów opiniodawczych, po wysłuchaniu których Centrum Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych chce dokonań zmian w  programach nauczania. Wśród konsultantów jest prof. Lew-Starowicz –Konsultant Krajowy w dziedzinie seksuologii oraz Lucyna Jędrzejewska-Konsultant Krajowy w dziedzinie pielęgniarstwa położniczo-ginekologicznego.

 KPH stworzy szereg rekomendacji dotyczących treści nauczania znajdujących się w trzech modułach, w których tematyka orientacji seksualnej oraz tożsamości płciowej poruszana jest.

 Dotyczą one ramowego programu bloku specjalistycznego specjalizacji dla położnych w dziedzinach pielęgniarstwa rodzinnego, pielęgniarstwa ginekologicznego oraz poradnictwa w zakresie przygotowania rodziny do funkcji prokreacyjnej. Twórcy już zapowiadają, że rekomendować będą zmianę dotychczasowego sposobu prezentacji homoseksualizmu i innych zboczeń jako zaburzenia a wprowadzą „wiedzę nastawioną na różnorodność”. W programie kwestia płci ma być przedstawiania zgodnie z lewackim abbercjami jako kwestia wyboru. Przyszłe pielęgniarki i położne już z daleka będą umiały identyfikować myślozbrodniarzy dotkniętych „homofobią zinternalizowaną”, kto wie może będą ją umiały rozpoznać u noworodków lub podczas badania USG? A wtedy, cóż zgodnie z logiką rewolucji, pozostanie jedyne wyjście – aborcja prewencyjna!

 Zapowiedzi zrewidowania zagadnień dotyczących prostytucji, seksu grupowego oraz masturbacji napawają grozą i obrzydzeniem. Nie trudno zgadnąć w którą stronę pójdzie to „edukatorstwo”.

 Źródło: ckppip.edu.pl

Luk   Czytaj więcej: http://www.pch24.pl/homoseksualna-edukacja-pielegniarek-i-poloznych,3940,i.html#ixzz1zdVzPHmV

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.