Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 42 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow O UE - część II arrow Gdzie jest zbiórka?? Komentarz do polityki UE
Saturday 20 July 2019 09:21:54.27.
migawki

W młodzieżowych mistrzostwach … Europy - biegł Murzyn, Hassan, jako reprezentant kraiku azjatyckiego. Pewnie również wiek ma sfałszowany, ale to można by poznać po zębach, jak u konia.

                  21.07.19 Poznań, Zamość – comiesięczne Msze Święte za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

21.07.19 Białystok – Pokutny Marsz Różańcowy „Marsz w obronie rodziny”

 
W Y S Z U K I W A R K A
Gdzie jest zbiórka?? Komentarz do polityki UE Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
11.12.2008.

Gdzie jest zbiórka?? Komentarz do „polityki UE”

...Pomimo już dość zaawansowanego wieku popełniłem fatalny błąd. Pomyliłem się bardzo. Przeceniłem nasze "elyty" i to grubo. Byłem przekonany, że oni wszyscy się dogadują z tymi organizatorami i za jakieś wielkie łapówy sprzedają Polskę w niewolę eurosojuza. A okazuje się [Rozmowa z Klausem, komentarz Urszuli Krupy], że oni po prostu na nich krzyczą i
dlatego te dupki się na wszystko zgadzają. To się w mojej głowie nie mieści. Jak można być taką szmatą? Przepraszam, to znaczy tak "elastycznym politykiem".
Sytuacja moim zdaniem dojrzała do tego, aby działać radykalnie. Gdyby się pan dowiedział gdzie jest zbiórka to proszę dać znać.
Pozdrawiam     j.b.

ta-ta-ta-ta.... - odpowiedziało Echo  

 
następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.