Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 136 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow zboczeńcy 13 arrow Dziecko będzie "mogło" mieć kilku homoseksualnych rodziców?
Thursday 22 April 2021 16:30:20.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Dziecko będzie "mogło" mieć kilku homoseksualnych rodziców? Drukuj Email
Wpisał: Lisbeth van Tongeren   
12.03.2013.

Dziecko będzie "mogło" mieć kilku homoseksualnych rodziców?

 

Na razie Holandia:

2013-03-11 pch24

Trzeba zmienić rozumienie rodziców, jako jednej matki i jednego ojca, dlatego, że nie przystaje ono do dokonujących się zmian społecznych – taki wniosek wysunęła poseł holenderskiej Partii Zielonych, Lisbeth van Tongeren.

 Zdaniem poseł należy wyjść na przeciw zmianom, jakie dokonują się w holenderskim społeczeństwie i zmienić definicję rodzica. W praktyce bowiem dzieci wychowywane są nie tylko przez biologicznych rodziców, ale także przez ich partnerów.

 Projekt ustawy o zmianie definicji rodzica, zakłada, że dziecko będzie mogło mieć... więcej niż dwóch rodziców. Możliwe więc będzie, że dziecko będzie posiadać dwóch homoseksualnych ojców i dwie homoseksualne matki. Ale kombinacji jest wiele. Jeśli ustawa wejdzie w życie to dziecko będzie mogło też mieć na przykład trzy matki i jednego ojca, o ile oczywiście matka jest w związku homoseksualnym, a ojciec ma nową żonę.

 Van Tongeren zapewnia, że kuriozalna propozycja ustawy ma… szczytne intencje. Chodzi o to, by czynności prawne jak kwestie dziedziczenia i ubezpieczenia mogło dokonywać więcej niż dwoje rodziców i niekoniecznie w dwupłciowej konfiguracji. Homorewolucja trwa.

 Źródło: niezalezna.pl ged

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.