«Zmarli Nagle»: Skutki uboczne i nagłe zgony, czyli FILM bojkotowany przez System. Siedemnaście razy więcej nagłych zgonów wśród sportowców.

«Zmarli Nagle»: Skutki uboczne i nagłe zgony, czyli FILM bojkotowany przez System. Mane, tekel, fares.

Siedemnaście razy więcej nagłych zgonów wśród sportowców od czasu zaoferowania społeczeństwu “szczepionki COVID-19” .

Date: 23 novembre 2022 Author: Uczta Baltazara https://babylonianempire.wordpress.com/2022/11/23/zmarli-nagle-skutki-uboczne-i-nagle-zgony-czyli-film-bojkotowany-przez-system/

“Dlaczego nigdy im nie wierzymy? – Od wieków globalna elita rozgłasza swoje zamiary wyludnienia świata… do tego stopnia, że wyryła je w kamieniu. Jednak… wydaje się jednak, że nie jesteśmy w stanie im uwierzyć”. W ten sposób, Stew Peters Network przedstawia “Died Suddenly” – film dokumentalny zrealizowany przez wielokrotnie nagradzanych filmowców Matthew Skow i Nicholasa Stumphauzera, opowiadający o skutkach ubocznych tzw. szczepionek anty-Covid. Realizacja tegoż dokumentu była możliwa dzięki firmie Goldco.

«Died Suddenly» ma na celu zbadanie, co tak naprawdę stoi za gwałtownym wzrostem liczby zgonów i nagłych zachorowań odnotowanych po podaniu “szczepionki” anty-Covid. Film pokazuje, co działo się po rozpoczęciu kampanii szczepień w szczytowym momencie pandemii.

Dokument zwraca uwagę widzów na oszałamiającą liczbę nagłych zgonów w USA, przytaczając także wyjaśnienia lekarzy, naukowców i balsamistów.

“Na całym świecie umierają zdrowi dorośli. W ciągu ostatnich 18 miesięcy termin “zgony” lub “nagłe schorzenia” trafił na szczyt “najczęściej wyszukiwanych” haseł w Google” – tak brzmi wstęp przedstawiony przez jednego z ekspertów na początku filmu.

W okresie od stycznia 2021 do kwietnia 2022 roku, serwis GoodSciencing.com odnotował miesięcznie średnio 42 sportowców (od młodych amatorów po zawodowców), którzy “zmarli nagle”, głównie z powodu problemów z sercem. Liczby te zostały porównane z badaniami opublikowanymi w roku 2006 przez Oddział Kardiologii Dziecięcej Szpitala Uniwersyteckiego w Lozannie w Szwajcarii, w których stwierdzono jedynie 2,35 takich zgonów miesięcznie na całym świecie w latach 1966-2004. Proste obliczenie ujawnia znaczną różnicę w liczbie nagłych zgonów w dwóch okresach referencyjnych.

Wzrost nagłych zgonów wśród sportowców od czasu zaoferowania społeczeństwu “szczepionki COVID-19” wynosi 1700%.

FILM «Zmarli Nagle» jest do obejrzenia pod linkiem: [linki w oryginale; u mnie nie wchodzą MD]

link do filmu z polskim lektorem https://rumble.com/v1wld30-died-suddenly-lektor-pl.html 

Tu podobno też jeszcze jest: https://www.cda.pl/video/125251806b

===============================================

https://rumble.com/v1wac7i-world-premier-died-suddenly.html
https://rumble.com/v1wffys-died-suddenly-world-premiere-21112022-sottotitoli-italiano.html