HAPPY NEW FEAR 2023. Komentarz strachliwego.

HAPPY NEW FEAR 2023. Komentarz strachliwego.

https://zmianynaziemi.pl/comment/666019#comment-666019

” zmuszą nas do ucieczki z Europy… “

– problem w tym, że to jest plan globalny i nie będzie dokąd uciekać, bo to samo zrobią z całym światem. Najgorsze w tym jest to, że to już nie są plany na niedaleką przyszłość, tylko fakty. Odpowiednie ustawy JUŻ weszły w życie i zostały przyjęte i podpisane przez zdrajców w rządach.

Jak myślicie, co podpisał niedawno Pinokio “Young Global Leader WEF”, w takiej tajemnicy, że nawet PISiory nie do końca wiedziały co, nie mówiąc o innych partiach i obywatelach? No cóż, jak na mnie, to podpisał konkretne daty wprowadzenia w życie komunizmu.

Nie wiem, czy pamiętacie, ale handel emisjami ETS podpisało jeszcze PO tuż przed przegraną, z zapisem, że ustawa wejdzie w życie w 2022. Już coś świta? Wtedy też przekonywano, że “to nic takiego i nie kopnie nas po kieszeni” i faktycznie tak było, bo ustawa miała wejść w życie dopiero za kilka lat (o czym Pełowcy nie wspominali).

Obecne szaleństwo z cenami energii to nie Putin (jak wierzą debile), tylko głównie efekt wejścia w życie unijnego podatku od emisji, podpisanego 8 lat temu. Myślicie, że „jakoś to będzie, że się teraz wymigamy” ? Ustawa ETS II jak poprzednio jest już podpisana. To już jest fakt, nie czarna wizja przyszłości. Teraz, tak jak poprzednio, przez trochę będzie jeszcze spokój, żeby “foliarze” sobie odpuścili, a za kilka lat ETS II po prostu zacznie obowiązywać jako prawo (tak jak ETS w tym roku).

A jak się wtedy idioci obudzą i zaczną krzyczeć, to usłyszą: “było się nie zgadzać kilka lat temu jak ustawa była głosowana, a teraz to zamknąć mordy”. Wszystko jest już gotowe do zaorania.

CBDC Central bank digital currency Pieniądz cyfrowy banku centralnego

Już to używa 11 krajów, a ponad 100 kolejnych testuje technologię (Polanda też) i ma być gotowych do przyjęcia już w tym roku. Banki i rynki finansowe już upadły i są teraz sztucznie podtrzymywane, żeby robić złudzenie, że wszystko gra (boją się, że wszyscy na raz rzucą się wypłacać pieniądze). Bo gdy nadejdzie czas, ludzie nie mogą mieć zapasów gotówki i muszą być zdani na łaskę rządów.

Czy wiecie co się dzieje jak bank bankrutuje? Zamykają nagle wszystkie konta i zabierają z nich pieniądze na “ratowanie tego banku”. Tak stało się w Wenezueli czy Grecji, przypomnijcie sobie. A teraz zaplanowany jest upadek wszystkich banków równocześnie (tego samego dnia). I co zrobicie, jak obudzicie się rano okradzeni do zera? To nie żarty, nagle tracicie wszystkie pieniądze, bez możliwości ich odzyskania. Co robicie? No wiadomo już, co zrobi “kochany, dbający o nas rząd”: zaproponuje nam takie “tymczasowe” bony CBDC w zamian za utracone konto, żebyśmy mogli chociaż żarcie kupić (i żeby tłumy nie zajebały włodarzy gołymi rękoma). Te bony są oczywiście dla każdego po równo, bo “przy chaosie z bankami, nie da się doliczyć kto ile stracił”. I co robisz po 3-4 dniach głodowania? Zgadzasz się.

Tylko, że konta bankowe już nigdy nie wrócą, CBDC pozostanie dla wszystkich po równo (tak znikną bogatsi i biedniejsi) i będzie coraz bardziej ograniczane i uzależnione od rozkazów władzy. I tak oto sami grzecznie zamykamy się w karcerze i wyrzucamy klucz. Pamiętajcie ustawy JUŻ SĄ podpisane i mają konkretne daty wejścia w życie, do końca roku wszystkie kraje świata obiecały uruchomić block-chain CBDC.

I wtedy Game Over.

HAPPY NEW FEAR 2023″