“Bagno” Mariusza Zielke obnażyło prawdę. Znani dziennikarze nie byli zainteresowani ujawnieniem pedofilii niezwiązanej z Kościołem

“Bagno” Mariusza Zielke obnażyło prawdę. Znani dziennikarze nie byli zainteresowani ujawnieniem pedofilii niezwiązanej z Kościołem

Małgorzata Puzyr 5 lipca 2023,

https://youtube.com/watch?v=fwgUAzHMQSE%3Fautoplay%3D1%26mute%3D1

Mariusz Zielke w swoim reportażu “Bagno” pokazał wynik kilkuletniego śledztwa ws. pedofilii muzyka Krzysztofa S. Próbował zainteresować tą sprawą znanych dziennikarzy i czołowe media, ale nikt nie chciał podjąć tematu pedofila niezwiązanego z Kościołem.

Reportaż “Bagno” ujawnił nie tylko wielką aferę związaną ze znanym muzykiem i dramat jego ofiar. Pokazał również, jak niechętnie do tematu pedofilii niezwiązanej z Kościołem katolickim podchodzą czołowi polscy dziennikarze.

Wraca sprawa znanego muzyka Krzysztofa S., który usłyszał zarzut pedofili

[chodzi o jazzmana Krzysztofa Sadowskiego.]

Wraca sprawa znanego muzyka Krzysztofa S., który usłyszał zarzut pedofili

W piątek w internecie został opublikowany film dziennikarza Mariusza Zielke, w którym ujawnia szokujące informacje o tuszowaniu pedofilii w Polsce. Opisuje w nim sprawę znanego muzyka Krzysztofa S.…

Marcin Koziestański

“Bagno” zdemaskowało znanego pedofila. Dziennikarzy to nie interesowało

Z relacji Zielke wynika, że próbował sprawą zainteresować media, w tym ogólnopolskie dzienniki i portale internetowe. Te, według dziennikarza, nie podjęły w wystarczający sposób tematu. W materiale Zielke pokazuje, jak znani dziennikarze odmawiają zajęcia się sprawą.

Pojawiają się tu takie nazwiska, jak:

  • Tomasz Sekielski,
  • Piotr Pacewicz (oko.press),
  • Bartosz Węglarczyk (onet.pl),
  • Jarosław Kurski („Gazeta Wyborcza”),
  • Roman Imielski („Gazeta Wyborcza”),
  • Michał Samul („Fakty TVN”)
  • Andrzej Skworz (magazyn „Press”).

Autor reportażu zaznacza, że Krzysztof S. krzywdził dzieci przez całe dekady. Miało o tym wiedzieć otoczenie artystyczne muzyka. O jego “wyczynach” krążyły nawet sprośne żarty.

Reportażu nie można zobaczyć w żadnej telewizji. Dostępny jest dla wszystkich w internecie. Rozwiń

Mariusz Zielke

@zielkemariusz

PREMIERA REPORTAŻU „BAGNO”🎞️ Dziennikarz Mariusz Zielke ujawnia szokujące informacje o tuszowaniu pedofilii w Polsce. Materiał jest do obejrzenia w całości na platformie YouTube:​ ​

youtube.com

​BAGNO | reportaż dziennikarza śledczego Mariusza Zielke | CAŁY FILM…

„Bagno” – reportaż o tuszowaniu pedofilii w Polsce.Dziennikarz śledczy Mariusz Zielke ujawnia szokujące informacje o tuszowaniu pedofilii w Polsce. _______„U…

Zarzut pedofili

Reportaż “Bagno” pojawił się na platformie YouTube w piątek 30 czerwca. Poruszono w nim m.in. kwestę zarzutów wobec znanego muzyka jazzowego Krzysztofa S.

Dożywocie dla pedofila, który zabił siedmiolatkę. Wyrok zapadł dzięki uporowi matki

Dożywocie dla pedofila, który zabił siedmiolatkę. Wyrok zapadł dzięki uporowi matki

Przez ponad 30 lat Brytyjka walczyła o ukaranie zabójcy jej córki. Choć była krytykowana, kobieta nie odpuściła. Doprowadziła do skazania mordercy.

Kazimierz Sikorski

“Ujawniając tę historię i zaczynając nad nią pracować, nie zdawałem sobie sprawy, że tak naprawdę trafiłem nie tylko na największą aferę w historii polskiego show-biznesu, ale na największy skandal pedofilski w Polsce. W reportażu ujawnię całą prawdę o tej wstrząsającej sprawie, ale to nie jest materiał tylko o sprawie Krzysztofa S.” – podkreślił jego autor – dziennikarz Mariusz Zielke.

Prokuratura Okręgowa w Warszawie po publikacji filmu przekazała w oświadczeniu, że tylko jeden z kilku czynów zarzucanych muzykowi nie uległ przedawnieniu, a postępowanie w sprawie znanego muzyka jest na końcowym etapie.

Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź Portal i.pl codziennie. Obserwuj i.pl!

Wstrząsające relacje ofiar Krzysztofa S.

Zielke zbadał kilkadziesiąt spraw pedofilii, złożył wiele zawiadomień o przestępstwach, przyglądał się z kamerą postępowaniu sprawców, ich przełożonych, śledczych, sądów oraz ofiar i rodzin. Dziennikarz rozmawiał też z pokrzywdzonymi przez Krzysztofa S., które opisały swoje przeżycia.

“On zniszczył życie dziesiątkom dzieciaków. Jest jeszcze mnóstwo ofiar, o których nie wiemy, dla których to jest zbyt głęboka trauma, żeby były w stanie kiedykolwiek, o tym powiedzieć, komukolwiek, już nie mówiąc o tym, żeby pójść porozmawiać z mediami, czy porozmawiać z policją i umrą już z tą swoją traumą” – mówiła w reportażu jedna z pokrzywdzonych kobiet.

Wielka afera pedofilska. Jest wielu zatrzymanych

Wielka afera pedofilska. Jest wielu zatrzymanych

49 podejrzanych, 87 przeszukań na terenie całej Polski, zabezpieczone 92 komputery i 172 dyski twarde zawierające ponad 40 tys. plików video oraz niemal 120 tys. zdjęć przedstawiających seksualne…

Marcin Koziestański