„Aborcja powinna być legalna, darmowa i bezpieczna”! – mówi babsko – poseł w telewizji. A sejm móóółwi :TAK…

Aborcja powinna być legalna, darmowa i bezpieczna”! -mówi babsko -poseł w telewizji. A sejm móóółwi :TAK…

Prezent od polityków na Dzień Kobiet: aborcjonistki bezkarnie śmieją nam się w twarz!

Centrum Życia i Rodziny <kontakt@czir.org>

Aborcja powinna być legalna, darmowa i bezpieczna”! Te słowa padły w ostatnią niedzielę w publicznej telewizji, na antenie jednego z najpopularniejszych kanałów informacyjnych i to z ust posłanki Joanny Scheuring-Wielgus.

Nasze rodzime „obrończynie praw kobiet” nie czekają nawet na swoje święto, bo każdy dzień jest przecież dobry, żeby promować ich wypaczone standardy kobiecości.

Mówią wprost: „robimy aborcje i będziemy je robić”.

Bez oporów chwalą się nawet tym, że pomogły zabić dziecko w 37. tygodniu ciąży. Okrucieństwo takiego czynu zupełnie nie dociera ani do samych aborcjonistek, ani do zmanipulowanych ich przekazem kobiet.

Po wtorkowym głosowaniu nad projektem „Aborcja to zabójstwo”, który miał ukrócić bezczelność aborcjonistek i ich haniebne działania, wiemy już, że mogą one otworzyć szampany i położyć się spokojnie spać. [z kim? Bo inaczej nie da się zamordować następnego dziecka MD]

Projekt odrzucono, ba, nie został nawet dopuszczony do dalszego przepracowania w komisji.

Aborcjonistki nadal mogą działać i choć teoretycznie to, co robią, jest nielegalne, to w praktyce nikt nie wyciąga wobec nich konsekwencji. 

Trudno mówić już nawet o tym, że tworzą podziemie aborcyjne: jakie to podziemie, skoro działają zupełnie otwarcie, reklamują się w internecie, na ulicach, wygłaszają instrukcje przyjmowania tabletek aborcyjnych z mównicy sejmowej!

Bez żadnych zahamowań śmieją nam się prosto w twarz!