Bestia – „strażnik pokoju i bezpieczeństwa” przed siedzibą ONZ

YouTube Screenshot: NYC Unfiltered/Walking Tour

Nov 9, 2021

Daniel, 7, 2-4:

A cztery bestye wielkie występowały z morza, różne od siebie. Pierwsza jako lwica, a miała skrzydła orle;

patrzyłem, aż wyrwane są skrzydła jéj, i zdjęta jest z ziemie, a na nogi stanęła jako człowiek, i dano jéj serce człowiecze.

==================================

Biblia, tłumacz. ks.Jakuba Wujka
Księga: Apokalipsa św. Jana 13:7

I widziałem bestyją wychodzącą z morza, mającą siedm głów i rogów dziesięć, a na rogach jej dziesięć koron, a na głowach jej imiona bluźnierstwa.

A bestia, którąm widział, podobna była rysiowi, a nogi jej jako niedźwiedzie, a gęba jej jako gęba lwowa. I dał jej smok moc swoję i władzą wielką.

A widziałem jednę z głów jej, jakoby na śmierć zabitą, a rana śmierci jej uleczona jest. Dziwowała się wszytka ziemia za bestią. I kłaniali się smokowi, który dał władzą bestyjej, i kłaniali się bestyjej, mówiąc: Któż podobny bestyjej? A kto z nią walczyć będzie mógł? I dane są jej usta, mówiące wielkie rzeczy i bluźnierstwa, i dano jej moc czynić czterdzieści i dwa miesiąca. I otworzyła usta swoje na bluźnierstwa przeciwko Bogu, aby bluźniła imię jego i przybytek jego, i te, którzy mieszkają na niebie. I dano jej walkę czynić z Świętymi i zwyciężać je. I dano jej władzą nad wszelkim pokoleniem i ludem, i językiem, i narodem. I kłaniali się jej wszyscy, którzy mieszkają na ziemi, których imiona nie są napisane w księgach żywota Baranka, który zabity jest, od założenia świata.

Jeśli kto ma ucho, niech słucha.

====================================

The United Nations has placed a giant statue in New York that seems to resemble an end-times “beast” from the New Testament’s book of Revelation. 

Image
Image
Display of alebrijes celebrates Day of Dead, Oaxaca culture in New York

[podobno ostatnio gdzieś przeniesiono,na mniej widoczne miejsce.]

============================

mail:

Chcą, byśmy się już oswajali z realnością od dawna planowanych, przygotowywanych sytuacji. Posąg Bestii jest ich symbolem. Przecież oni również czytają Księgę Daniela czy Apokalipsę Świętego Jana. Uważają, że ich Czas się zbliżył. W swojej pysze nie biorą jednak pod uwagę realności Zakończenia tych Ksiąg. My trzymajmy się jędrnego powiedzenia – to jest „na odlew”.