Głuche lesbijki zamówiły głuche dziecko z “in vitro”. No to wyprodukowano…

RatujŻycie.pl

Szanowny Panie, Drogi Obrońco Życia Dzieci!

Para głuchych lesbijek chciała dziecko. Poszły więc do kliniki in vitro i zamówiły głuche dzieckoChłopczyk urodził się niesłyszący i do końca życia będzie niepełnosprawny. Lesbijki ucieszyły się, bo jest taki jak one.

Sharon Duchesneau i Candy McCullough sprowadziły na świat synka Sharon, którego ojcem biologicznym jest dawca nasienia – mężczyzna z głuchotą w rodzinie od pięciu pokoleń. W klinice Sharon poddała się standardowej procedurze sztucznego zapłodnienia z gametami dawcy oraz wszczepienia zarodka. 

Po 9 miesiącach udało się. Maleńki Gauvin urodził się niesłyszący.

Rodzinny dramat? Trudna okoliczność życiowa? 

Nic z tych rzeczy.

Towar” jest zgodny z zamówieniem.

Przyznam, że sam byłem w szoku. To czysty sadyzm, gdy matka (matki???) funduje dziecku nieodwracalną ułomność do końca życia. Niczemu niewinny maluszek zostaje obarczony decyzją okrutnych dorosłych, bo taki mają kaprys. Zaś klinika idzie na rękę patologicznym kobietom, bo przecież nie można sprzeciwić się lesbijkom – czyż nie byłaby to homofobia?

I jeszcze istotny szczegół. Cała sprawa miała miejsce w 2002 roku w Stanach Zjednoczonych. Ile razy słyszał Pan o niej od tamtego czasu…? 

Szanowny Panie!

To właśnie takie historie nie mieszczą się w paradygmacie politycznej poprawności i są ukrywane przed opinią publiczną. Choć zostało skrzywdzone bezbronne dziecko, nie podnosi się larum – po to, aby działacze LGBT i promotorzy sztucznego rozrodu nie poczuli się winni.

Nie respektujemy politycznej poprawności, dlatego na stronie ŻiR-u www.RatujZycie.pl opisaliśmy historię niesłyszących lesbijek. Pokazujemy, jakie są skutki ulegania żądaniom radykalnej lewicy, choćby oficjalnie twierdzili, że chodzi im o czyjeś dobro.

W tym tygodniu lokalny oddział Fundacji stawił się pod sądem, w którym odbywał się proces jednej z naszych koordynatorek. Małgorzata została podana do sądu ze zgłoszenia dokonanego przez aktywistę LGBT, który poczuł się urażony zdjęciami zabitych dzieci. W czasie rozprawy dostała wsparcie, a sam proces został odroczony do kolejnego terminu.

Działalność ŻiR-u jest szczególnie ważna teraz – gdy weszła w życie ustawa o finansowaniu in vitro, a Minister ds. Równości Katarzyna Kotula zapowiada aborcję na życzenie i – w pierwszej kolejności – ustawę o związkach homoseksualnych. Znamy dobrze kolejne odcinki tej historii – lewicowi politycy już przebąkują o homoadopcjach.

Polskie dzieci są w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Bardzo Pana proszę o wsparcie działań Fundacji w bieżącym miesiącu. Chcemy wydrukować plakaty z niesłyszącymi lesbijkami i iść z nimi na ulice – niech ludzie się dowiedzą. Oprócz tego czeka nas organizacja kolejnych pikiet w/s zespołu ds. aborcji w Ministerstwie Zdrowia – zespół ma zakończyć prace jeszcze w bieżącym miesiącu, sprawa jest pilna. Pojawiają się koszty organizacyjne związane z Publicznymi Różańcami w różnych częściach Polski – a od Różańców nie odstąpimy, bo modlitwa to podstawa. Na wszystko potrzeba około 11 tysięcy złotych.

Czy może Pan pomóc?

Czy może Pan wpłacić kwotę, o której wysokości sam Pan zdecyduje, aby pomóc bronić życia i rodziny?

Wpłat można dokonać na numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230. Kod SWIFT: BIGBPLPW lub Blikiem/kartą/systemem przelewowym na www.RatujZycie.pl.

Lewicowi politycy testują Polaków. Zapowiadają rewoltę i sprawdzają reakcję, by wiedzieć, czy już mogą uchwalać swoje ustawy. Pokażmy, że nie ma zgody na ich chore pomysły!

Serdecznie Pana pozdrawiam!

Krzysztof KasprzakKrzysztof KasprzakKrzysztof KasprzakFundacja Życie i Rodzina
www.RatujZycie.pl

PS – Szczególnie w tym czasie, gdy cywilizacja śmierci naciera, nasza praca jest niezwykle potrzebna. Będziemy mogli ją wykonywać, jeśli będzie Pan nas wspierał modlitewnie i finansowo.

WSPIERAM

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230
NAZWA ODBIORCY: FUNDACJA ŻYCIE I RODZINA
TYTUŁEM: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE
DLA PRZELEWÓW Z ZAGRANICY:
IBAN:PL 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230
KOD SWIFT: BIGBPLPW

MOŻNA TEŻ SKORZYSTAĆ Z SYSTEMÓW DO SZYBKICH PRZELEWÓW, BLIKA LUB PŁATNOŚCI KARTAMI POD LINKIEM: https://ratujzycie.pl/wesprzyj/

RatujŻycie.pl