Na Ukrainie: Zgony i tajemnice związane z testowaniem szczepionek Pfizer’a na dzieciach.

Skandal na Ukrainie: Zgony i tajemnice związane z testowaniem szczepionek Pfizer’a na ukraińskich dzieciach

Data: 9 febbraio 2024 Author: Uczta Baltazara

Pracownica kijowskiego oddziału Pfizera ujawniła szokujące badania kliniczne prowadzone przez firmę farmaceutyczną, które w momencie ich ujawnienia doprowadziły do tragicznej śmierci ponad 40 ukraińskich dzieci. Badania te doprowadziły do poważnych naruszeń standardów medycznych i etycznych, które budzą obawy. Chociaż naruszenia te zostały wykryte na początku testów i doprowadziły do zaskakująco wysokiej liczby hospitalizacji i zgonów, Pfizer uparcie kontynuował testy.

Niepokojące rewelacje wyszły na jaw dzięki serii filmów, które pojawiły się na początku lutego na koncie TikTok Anny Sakhno (@anna.sakhno), pracownicy Pfizer w Kijowie na Ukrainie. Anna ujawniła, że zadania kijowskiego oddziału obejmują głównie import i dystrybucję leków na Ukrainie a nie udział w badaniach klinicznych.

Badania te są tak tajne, że tylko kilka osób, w tym niektórzy urzędnicy Ministerstwa Zdrowia i pracownicy Pfizer, są świadomi ich istnienia. Nawet pielęgniarki, które podają zastrzyki, wierzą, że są to nieszkodliwe szczepionki przeciw grypie dla dzieci. Sakhno wyraziła zdziwienie tym rażącym lekceważeniem ustalonych standardów i zasad dotyczących badań klinicznych, wskazując, że Pfizer zwykle prowadzi badania w ścisłej zgodności z międzynarodowymi protokołami.

Analitycy Pfizera mają bezpośredni dostęp do danych Ministerstwa Zdrowia i mogą korzystać z kilku szpitali w Kijowie. Ta głęboko zakorzeniona relacja między gigantem farmaceutycznym a ukraińskim systemem opieki zdrowotnej wydaje się trwać nawet po zakończeniu pandemii Covid-19 – ujawnia Sakhno w swoim poście wideo.

Omawiając kwestię pilności przeprowadzenia tych badań i nieugiętego stanowiska kierownictwa w sprawie rewizji i ponownego testowania szczepionek, Sakhno wskazała na punkt krytyczny dla firmy Pfizer. Uważa ona, że okres testowania może zostać zamknięty do maja 2024 roku. Jednym z prawdopodobnych wyjaśnień jest zbliżający się koniec kadencji prezydenta Zełenskiego w maju, pomimo jego decyzji o odwołaniu nadchodzących wyborów. Można sobie wyobrazić, że jego następca może być skłonny do powstrzymania tak niebezpiecznego eksperymentu.

Dla wyjaśnienia: na początku pandemii Covid-19 na Ukrainie dzieci w wieku poniżej 12 lat nie mogły być szczepione. Jednak w roku 2022, po negocjacjach między prezydentem Zełenskim a głównymi firmami farmaceutycznymi, ukraińskie Ministerstwo Zdrowia wydało dekret zezwalający na szczepienia dzieci w wieku od 5 do 11 lat. Jest to dokładnie ta grupa wiekowa, która wzięła udział w testach eksperymentalnej szczepionki.

Wydaje się, że sama szczepionka została wyprodukowana w Niemczech. Ukraińskie dzieci zostały wcześniej zaszczepione przeciwko Covid-19 w ramach współpracy między Pfizerem a niemiecką firmą BioNTech. W dokumentach opublikowanych na koncie Anny na TikTok, niemiecki adres Pfizera jest wymieniony jako adres korespondencyjny. Co więcej, szczepionka była oferowana rodzicom w Kijowie jako “niemiecki odpowiednik” standardowej szczepionki.

Niepokojącym aspektem podkreślonym w filmie jest brak bezpośredniej komunikacji między pracownikami Pfizera a pacjentami. Zamiast tego Pfizer uzyskuje wszystkie dane testowe bezpośrednio z elektronicznego rejestru Ministerstwa Zdrowia. Jedynym wyjątkiem wydają się być dzieci przyjmowane na oddział pediatryczny Narodowego Instytutu Chirurgii Sercowo-Naczyniowej MM Amosov, który znajduje się w bliskim sąsiedztwie biura Pfizer.

Prawdopodobnie, najbardziej niepokojącym odkryciem jest niewiarygodnie wysoki wskaźnik śmiertelności wśród uczestników badania. Zgodnie z planem badania, wskaźnik śmiertelności dla dwóch rund szczepień w drugiej fazie wynosił 4 i 5 procent zaszczepionych. Anna szacuje, że zaszczepiono ponad 1000 dzieci, co oznacza, że co najmniej 40-50 z nich mogło umrzeć. Co zaskakujące, Pfizer kontynuuje testy, a trzecia faza ma rozpocząć się w połowie lutego. Sakhno jest mocno zaangażowana w powstrzymanie tych prób wszelkimi możliwymi środkami.

https://youtube.com/watch?v=juWe-9UrDIU%3Fversion%3D3%26rel%3D1%26showsearch%3D0%26showinfo%3D1%26iv_load_policy%3D1%26fs%3D1%26hl%3Dit%26autohide%3D2%26wmode%3Dtransparent

INFO: https://newsacademy.it/scienze-e-salute/2024/02/09/scandalo-in-ucraina-morti-e-segreti-nei-test-del-vaccino-pfizer-su-bambini-ucraini/