NATO stało się militarnym skrzydłem globalistycznej struktury władzy, która promuje samozagładę wszystkich narodów i wyludnienie świata

NATO stało się militarnym skrzydłem globalistycznej struktury władzy, która promuje samozagładę wszystkich narodów i wyludnienie świata

Tłumaczenie z https://leohohmann.com/2024/05/20/nato-has-become-the-military-wing-of-a-globalist-power-structure-that-promotes-the-self-destruction-of-all-nations-and-a-depopulated-world

DR IGNACY NOWOPOLSKI MAY 21
 
READ IN APP
 

Jedną z głównych misji NATO jest szerzenie niestabilności na całym świecie przy użyciu kompleksu wojskowo-przemysłowego do zastraszania krajów niestosujących się do bojowego programu antyrodzinnego, przeciwnego Bogu, wypływającego z zachodnich stolic i promowanego przez zachodnie media.

Sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg potwierdził w piątek zaangażowanie sojuszu w obronę praw osób LGBTQ, współpracując z wieloma zachodnimi urzędnikami, instytucjami i organizacjami podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Przeciw Homofobii, Bifobii i Transfobii.

[a ja, Q… nawet tych słów nie rozumiem – i nie chce poznać… MD]

Autor Jose Nino ładnie podsumował to w artykule dla Big League Politics :

„Organizacja Traktatu Północnoatlantyckiego (NATO) jest zaangażowana w szerzenie zdegenerowanych “wartości” za granicą. Ponieważ Rosja pozornie osiąga znaczne zyski w stosunku do wspieranych przez NATO sił ukraińskich we wschodniej Ukrainie, przywódcy NATO angażują się w dziwaczne sygnalizowanie “cnót”, aby odwrócić uwagę od skrajnej porażki tej wojny zastępczej przeciwko Rosji. 

„Od inwazji Rosji na Ukrainę 24 lutego 2022 r. sekretarz NATO Jens Stoltenberg szczególnie głośno wypowiada się na temat wartości NATO i tego, dlaczego jest to instytucja, której należy ufać pomimo jej długich doświadczeń w powodowaniu niestabilności za granicą – od Serbii aż po Libię .” 

W piątek 17 maja Stoltenberg  potwierdził  zaangażowanie NATO na rzecz “wartości LGBTQ+”, arogancko ogłaszając w poście na X obecny zachodni system wartości i to, na czym się on opiera.

Nino przypomina nam, po co w ogóle powstało NATO, tuż po II wojnie światowej w 1949 roku. Miało to na celu przeciwstawienie się wpływom Związku Radzieckiego na kontynencie europejskim.

„Jednakże od upadku Związku Radzieckiego NATO pracowało nad przekształceniem świata w coraz bardziej dysfunkcyjny obraz Ameryki. Jego interwencje na Bałkanach aż do Libii przyniosły same szkody i niestabilność”. 

Większość narodów świata nie postrzega już NATO jako sojuszu obronnego.

NATO rozpoczęło ofensywne wojny przeciwko Jugosławii w 1999 r. i Libii w 2011 r., a także przedłużającą się okupację Afganistanu, nie pozostawiając kraju w 2021 r. ani swobodniejszym, ani w lepszej sytuacji niż wtedy, gdy został najechany 20 lat wcześniej, ale raczej znacznie bardziej niebezpiecznym z udziałem wartych miliardów dolarów w formie broni w rękach talibskich terrorystów.

Ale jeszcze bardziej destrukcyjny jest fakt, że NATO łączy siły z armią organizacji non-profit neomarksistowskich i marksistowskich kulturowo, aby promować wartości sprzeczne z tymi zawartymi w Biblii, w tym „małżeństwa homoseksualne”, aborcję na żądanie aż do urodzenia oraz możliwość dzieci wyboru własnej płci, wraz z całą koncepcją płci jako konstruktu społecznego mającego na celu „uciskanie” dewiantów seksualnych i degeneratów psychicznych. Dlaczego propagują idee tak destrukcyjne dla społeczeństwa? Ponieważ wiedzą, że żaden naród nie może przetrwać długo bez ograniczeń moralnych i pewnego rodzaju oddania władzy najwyższej Bogu.

Nino dodaje:

„W efekcie każdy kraj, który wiąże się z NATO, zapada na chorobę przenoszoną drogą płciową, jaką jest wielokulturowość, degeneracja seksualna i rozkład społeczny. Co ważniejsze, NATO jest uwikłanym sojuszem wojskowym o ideologii krucjaty, która stanowi zagrożenie dla pokoju na świecie. „

Żaden naród nie przetrwa bez silnych ludzi. Transpłciowe kobiety (biologiczni mężczyźni udający kobiety) biegające w spódnicach zwykle nie są dobrymi wojskowymi, ale właśnie taki typ zachowania jest obecnie promowany i stymulowany przez siły zbrojne USA, Europy, Australii, Kanady i Izraela. Cała ta grupa narodów poniesie katastrofalne porażki z rąk Rosji i Chin, jeśli będzie kontynuować swoje plany szturchania niedźwiedzia i tworzenia scenariusza III wojny światowej, jednocześnie pozwalając sobie na najniższą formę ludzkiego zachowania.

W sercu tego zachodniego globalistycznego programu leży demoniczna próba wyludnienia świata zgodnie z zasadami określonymi w Georgia Guidestones i innych globalistycznych dokumentach. Bo wszyscy wiedzą, że małżeństwa homoseksualne nie rodzą dzieci. Wykastrowani, okaleczeni i transpłciowi młodzi ludzie również się nie rozmnażają.

Każdy naród, który jest naprawdę wolny i niezależny, powinien natychmiast opuścić ten sojusz wojskowy, a nawet państwa niebędące członkami powinny całkowicie uwolnić się z lucyferiańskich psychologicznych szponów NATO. Ponieważ psychopatyczni przywódcy NATO opierają swoje przemówienia i działania na alchemii moralnej, podżeganiu do wojny i szatańskiej żądzy władzy nad wolnymi umysłami ludzi na całym świecie.