Raport o śmierci poszczepiennej

Dr. Ignacy Nowopolski [odnośniki – w pełnym raporcie, jest na końcu] https://drnowopolskipolskapanorama.home.blog/2022/04/30/raport-o-smierci-poszczepiennej/

Dowody milionów zgonów i poważnych komplikacji wynikających z eksperymentalnych zastrzyków COVID-19 w szczegółowym raporcie Davida Johna Sorensena i dr Vladimira Zelenko zamieszczonym w Global Research.

Cel

Celem tego raportu jest udokumentowanie, w jaki sposób na całym świecie miliony ludzi zmarły i setki milionów poważnych zdarzeń niepożądanych wystąpiły po wstrzyknięciach eksperymentalnej terapii genowej mRNA. Ujawniamy również realne ryzyko bezprecedensowego ludobójstwa.

Fakty

Staramy się jedynie przedstawiać fakty naukowe i trzymać się z dala od bezpodstawnych twierdzeń. Dane są jasne i weryfikowalne. Dla wszystkich przedstawionych informacji można znaleźć ponad sto odniesień, które stanowią punkt wyjścia do dalszych badań.

Współudział

Dane sugerują, że obecnie możemy być świadkami największego zorganizowanego masowego morderstwa w historii naszego świata. Powaga tej sytuacji zmusza nas do postawienia tego krytycznego pytania: czy staniemy w obronie miliardów niewinnych ludzi? A może pozwolimy na osobisty zysk ponad sprawiedliwość i będziemy współwinni? Sieci prawników na całym świecie przygotowują pozwy zbiorowe, aby ścigać wszystkich, którzy służą temu przestępczemu programowi. Wszystkim, którzy do tej pory byli współwinni, mówimy: Jest jeszcze czas, aby odwrócić się i wybrać stronę prawdy. Dokonaj właściwego wyboru.

Światowy wymiar

Chociaż niniejszy raport koncentruje się na sytuacji w Stanach Zjednoczonych, dotyczy on również reszty świata, ponieważ ten sam rodzaj eksperymentalnych zastrzyków o podobnej śmiertelności – i porównywalnych systemach korupcji w celu ukrycia tych liczb – jest stosowany na całym świecie. Dlatego zachęcamy wszystkich na całym świecie do podzielenia się tym raportem. Niech to będzie pobudka dla całej ludzkości.

Co najmniej 5 razy więcej zgonów, sygnalista CDC podpisuje złożone pod przysięgą oświadczenie

Dane VAERS z amerykańskiego CDC pokazują, że na dzień 17 września 2021 r. już 726 963 osoby doświadczyły zdarzeń niepożądanych, w tym udaru, niewydolności serca, zakrzepów krwi, zaburzeń mózgu, drgawek, drgawek, stanów zapalnych mózgu i rdzenia kręgowego, zagrażających życiu reakcji alergicznych, chorób autoimmunologicznych, zapalenia stawów, poronienia, niepłodności, osłabienia mięśni o szybkim początku, głuchoty, ślepoty, narkolepsji i katapleksji.

Oprócz astronomicznej liczby poważnych skutków ubocznych, CDC informuje, że 15 386 osób zmarło w wyniku otrzymania eksperymentalnych zastrzyków.

Jednak ekspert CDC ds. Wykrywania oszustw w opiece zdrowotnej o imieniu Jane Doe zbadał to i doszedł do szokującego odkrycia, że liczba zgonów jest co najmniej pięć razy wyższa niż to, co przyznaje CDC. W rzeczywistości, w swoich początkowych komunikatach do profesora medycyny dr Petera McCullougha, ten informator powiedział, że liczba zgonów jest dziesięć razy wyższa. Ekspert CDC ds. Wykrywania oszustw zdrowotnych podpisał oświadczenie, w którym przedstawiła swoje ustalenia. Starannie dobrała sformułowania „… niedostatecznie zgłoszony przez konserwatywny czynnik co najmniej pięciu”, ale jak ujawniła na początku, czynnik może również wynosić dziesięć. Oto fragment oświadczenia: 1

„W ciągu ostatnich 25 lat opracowałem ponad 100 różnych algorytmów wykrywania oszustw w opiece zdrowotnej. … Kiedy szczepionka przeciwko COVID-19 wyraźnie zaczęła kojarzyć się ze śmiercią i krzywdą pacjenta, byłem skłonny zbadać tę sprawę. Moje profesjonalne oszacowanie, że baza danych VAERS (Vaccine Adverse Event Reporting System), choć niezwykle przydatna, jest niedostatecznie zgłaszana przez konserwatywny czynnik co najmniej 5. … i oceniły, że zgony występujące w ciągu 3 dni od szczepienia są wyższe niż zgony zgłoszone w VAERS o współczynnik co najmniej 5.”

Według eksperta CDC ds. Wykrywania oszustw zdrowotnych liczba zgonów ze strony szczepionek w USA nie wynosi 15 386, ale gdzieś między 80 000 a 160 000.

CDC znacznie zaniża również inne zdarzenia niepożądane, takie jak ciężkie reakcje alergiczne (anafilaksja). Informed Consent Action Network (ICAN) poinformowała, że badanie wykazało, że rzeczywista liczba anafilaksji jest od 50 do 120 razy wyższa niż twierdzi CDC. Ponadto prywatny badacz przyjrzał się bliżej bazie danych VAERS i próbował wyszukać konkretne identyfikatory przypadków. Znalazł niezliczone przykłady, w których oryginalne zapisy zgonów zostały usunięte, aw niektórych przypadkach liczby zostały zmienione na łagodniejsze reakcje. Mówi:

„Analiza wszystkich liczb przypadków mówi nam teraz, że jest około 150 000 przypadków, których brakuje, które tam były, których już nie ma. Pytanie brzmi, czy wszyscy oni są śmiercią?”

Jak kryminalne jest CDC, zostało również ujawnione kilka lat temu, kiedy naukowcy badali związek między szczepionkami a autyzmem. Stwierdzili, że rzeczywiście istnieje bezpośredni związek. Co więc zrobiło CDC? Wszyscy badacze zebrali się razem, a na środku pokoju umieszczono duży śmietnik. Wrzucili w nim wszystkie dokumenty, które wykazały związek między autyzmem a szczepieniami. W ten sposób dowody zostały zniszczone. Następnie w Pediatric opublikowano tak zwany „naukowy” artykuł, w którym stwierdzono, że szczepienia nie powodują autyzmu. Jednak czołowy naukowiec w CDC, William Thompson, ujawnił tę zbrodnię. Publicznie przyznał:

„Byłem zaangażowany w wprowadzanie milionów ludzi w błąd co do możliwych negatywnych skutków ubocznych szczepionek. Kłamaliśmy na temat odkryć naukowych”. 5

Najgorszym przykładem metodologii kryminalnej stosowanej do ukrywania zgonów ze strony szczepionek jest fakt, że CDC nie bierze pod uwagę osoby zaszczepionej aż do dwóch tygodni po drugim wstrzyknięciuOznacza to, że każdy, kto umiera w ciągu kilku tygodni przed lub dwa tygodnie po drugim wstrzyknięciu, jest uważany za nieszczepionego zgonu, a zatem nie jest liczony jako zgon szczepionkowy. W ten sposób mogą zignorować zdecydowaną większość zgonów po wstrzyknięciu. Jest to metoda nr 1 stosowana w krajach na całym świecie w celu ukrycia niezliczonej liczby zgonów ze szczepionek. 6,7

300 000 zdarzeń niepożądanych, Moderna ukrywa setki tysięcy raportów

Informator z Moderny zrobił zrzut ekranu wewnętrznego zawiadomienia firmy oznaczonego „Poufne – tylko dla dystrybucji wewnętrznej”, pokazując, że w ciągu zaledwie trzech miesięcy zgłoszono 300 000 zdarzeń niepożądanych:

„Umożliwiło to zespołowi skuteczne zarządzanie około 300 000 zgłoszeń zdarzeń niepożądanych i 30 000 wniosków o informacje medyczne w ciągu trzech miesięcy w celu wsparcia globalnego wprowadzenia szczepionki na COVID-19”. 8

50 000 zaszczepionych Medicare zmarło, śmiertelność w USA prawdopodobnie blisko 250 000

Adwokat Thomas Renz otrzymał informacje od sygnalisty w Centers for Medicare & Medicaid Service (CMS), które ujawniają, w jaki sposób 48 465 osób zmarło wkrótce po otrzymaniu zastrzyków. Podkreślił, że te liczby zgonów pochodzą tylko z 18% populacji USA.9 Jeśli zastosujemy to do całej populacji USA, oznaczałoby to śmiertelność ± 250 000. Inne czynniki również odgrywają oczywiście rolę, takie jak wiek pacjentów Medicare i młodszych członków narodu amerykańskiego, więc nie możemy po prostu ekstrapolować tego na całą populację USA. Widzimy jednak, że dzieje się coś niezwykle poważnego.

Zgłaszanych jest mniej niż 1%, rzeczywista liczba jest 100x wyższa

Wszystkie te informacje już pokazują nam, że liczba zdarzeń niepożądanych i zgonów jest mnogością tego, co mówi się opinii publicznej. Sytuacja jest jednak nadal znacznie gorsza, niż większość z nas może sobie wyobrazić. Słynny raport Lazarusa z Harvard Pilgrim Health Care inc. z 2009 roku ujawnił, że generalnie zgłaszanych jest tylko 1% zdarzeń niepożądanych ze szczepionek: 10

„Zdarzenia niepożądane związane z lekami i szczepionkami są powszechne, ale niedostatecznie zgłaszane. Chociaż 25% pacjentów ambulatoryjnych doświadcza działań niepożądanych leku, mniej niż 0,3% wszystkich niepożądanych zdarzeń związanych z lekami i 1-13% poważnych zdarzeń zgłasza się do Agencji ds. Żywności i Leków (FDA). Podobnie, mniej niż 1% zdarzeń niepożądanych szczepionek jest zgłaszanych. „

Zgodnie z tym badaniem liczbę zdarzeń niepożądanych i zgonów należy pomnożyć przez współczynnik 100, aby zrozumieć prawdziwą częstość występowania surowiczych urazów poszczepiennych.

Przyczyny zaniżania raportów, populacja jest źle poinformowana

Powodem, dla którego zgłasza się mniej niż 1% zdarzeń niepożądanych, jest przede wszystkim to, że większość populacji nie jest świadoma istnienia systemów zgłaszania urazów poszczepiennych. Po drugie, przemysł farmaceutyczny w ciągu ostatnich dziesięcioleci prowadził nieubłaganą wojnę medialną przeciwko wszystkim ekspertom medycznym, którzy próbowali poinformować opinię publiczną o niebezpieczeństwach związanych ze szczepionkami. Jedną z wdrożonych strategii jest wyzwiska, a negatywna etykieta „antyszczepionkowca” została wybrana, aby zawstydzić i obwiniać wszystkich naukowców, lekarzy i pielęgniarki, którzy wypowiadają się na temat zniszczeń spowodowanych szczepieniami.

Z powodu tej kryminalnej kampanii agresywnego tłumienia danych o zdarzeniach niepożądanych, większość populacji nie ma pojęcia, że szczepionki mogą wyrządzić jakiekolwiek szkody.

Powszechna propaganda firm produkujących szczepionki, które używają agencji rządowych jako głównej karuzeli, po prostu mówiła ludzkości przez dziesięciolecia, że zdarzenia niepożądane są bardzo rzadkim zjawiskiem. Kiedy zaszczepieni ludzie cierpią z powodu poważnych zdarzeń niepożądanych, nawet nie przychodzi im do głowy, że może to być z poprzednich zastrzyków i naturalnie nie zgłaszają tego jako takiego.

Podczas obecnego kryzysu światowego ataki na ekspertów medycznych, którzy ostrzegają przed szczepionkami, poszły na jeszcze wyższy poziom. Eksperci medyczni są obecnie całkowicie usuwani ze wszystkich mediów społecznościowych, ich strony internetowe są usuwane przez Google, całe kanały YouTube są usuwane, wielu straciło pracę, aw niektórych krajach eksperci medyczni zostali aresztowani w celu stłumienia prawdy o eksperymentalnych zastrzykach covidowych.

Kilka krajów nazywa obecnie naukowców, którzy wypowiadają się przeciwko szczepionkom, „krajowymi terrorystami”. Oczywiste jest, że przestępczy kartel szczepionkowy musi zastosować wszystkie środki, aby stłumić to, co dzieje się z tymi zastrzykami.

W rezultacie niezliczeni pracownicy służby zdrowia boją się zgłaszać zdarzenia niepożądane, co dodatkowo przyczynia się do zaniżania tych działań niepożądanych.

Ponadto ilość informacji naukowych ostrzegających przed tymi niebezpiecznymi czynnikami biologicznymi oraz liczba ekspertów medycznych ostrzegających ludzkość jest tak przytłaczająca i prawie wszechobecna – pomimo agresywnych prób ich uciszenia – że jest praktycznie niemożliwe, aby jakikolwiek pracownik medyczny nie był przynajmniej w pewnym stopniu świadomy ryzyka, jakie podejmuje, podając nieprzetestowany zastrzyk zmieniający DNA, nawet nie informując swoich pacjentów o tym, co jest wstrzykiwane do ich ciała. Jeśli następnie zobaczą, że ich pacjenci umierają lub stają się niepełnosprawni na całe życie, naturalnie boją się pociągnięcia do odpowiedzialności, a zatem mają jeszcze jedną motywację, aby nie zgłaszać zdarzeń niepożądanych.

Wreszcie: wielu lekarzy otrzymuje zachęty finansowe do promowania szczepionek. Na przykład w Wielkiej Brytanii pielęgniarki otrzymują 10 ₤ za igłę, którą wkładają dziecku. To znowu jest powodem, dla którego nie zgłaszają zdarzeń niepożądanych.

Światowi eksperci ostrzegają ludzkość, czołowi naukowcy wydają poważne ostrzeżenia

Te alarmujące dane prowadzą światowych ekspertów, takich jak laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny, dr Luc Montagnier, do wydania poważnego ostrzeżenia, że obecnie stoimy w obliczu największego ryzyka ludobójstwa na całym świecie w historii ludzkości.12 Nawet wynalazca technologii mRNA, dr Robert Malone, ostrzega przed tymi zastrzykami, które wykorzystują jego technologię.13, 14 Sytuacja jest tak poważna, że były wiceprezes pfizera i główny naukowiec, dr Mike Yeadon, wystąpił z inicjatywą ostrzeżenia ludzkości przed tymi niezwykle niebezpiecznymi zastrzykami. Jeden z jego najbardziej znanych filmów nosi tytuł „Ostateczne ostrzeżenie”.15 Inny światowej sławy naukowiec, Geert Vanden Bossche, były szef Biura Rozwoju Szczepionek w Niemczech i dyrektor naukowy w Univac, również ryzykuje swoje nazwisko i karierę, odważnie wypowiadając się przeciwko podawaniu szczepionek covidowych. Twórca szczepionki ostrzega, że zastrzyki mogą zagrozić odporności zaszczepionych, czyniąc je podatnymi na każdy nowy wariant.16, 17 Ocaleni z holokaustu z II wojny światowej napisali do Europejskiej Agencji Leków, żądając zaprzestania zastrzyków, które uważają za nowy holokaust. 18

Zgony ze strony szczepionek na całym świecie, to samo dotyczy narodów na całym świecie

Sytuacja, którą opisaliśmy w Stanach Zjednoczonych ilustruje zniszczenia spowodowane przez te zastrzyki. Pokrótce poruszymy kilka innych krajów, aby udowodnić, że sytuacja w Ameryce nie jest wyjątkowa.

Unia Europejska

W Unii Europejskiej (która składa się tylko z 27 z 50 krajów europejskich) oficjalne raporty EudraVigilance oficjalnie przyznają na dzień 18 sierpnia 2021 r., że ok. 22 000 osób zmarło, a 2 miliony doznało skutków ubocznych, z czego 50% jest poważnych. 19, 20 Czym są poważne obrażenia?

„Należy go sklasyfikować jako »poważny«, jeżeli odpowiada zdarzeniu medycznemu, które powoduje śmierć, zagraża życiu, wymaga hospitalizacji szpitalnej, powoduje inny ważny z medycznego punktu widzenia stan lub przedłużenie istniejącej hospitalizacji, powoduje trwałą lub znaczącą niepełnosprawność lub niezdolność do pracy lub jest wrodzoną anomalią/wadą wrodzoną”.

W Holandii, jednym z najmniejszych krajów w Unii Europejskiej, dodatkowa parlamentarna komisja badawcza utworzyła platformę dla obywateli do zgłaszania zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepionkami. To nie jest inicjatywa ze strony rządu i nie spotkała się z zainteresowaniem mediów. Większość ludności Holandii nie jest zatem świadoma jego istnienia. Jednak pomimo ograniczonego wpływu, ta prywatna inicjatywa otrzymała już doniesienia o 1 600 zgonach i 1 200 szkodach zdrowotnych, często trwale wyłączając ludzi.21

Wielka Brytania

Na krótko przed rozpoczęciem krajowej kampanii szczepień MHRA (Medicines and Healthcare)

Agencja Regulacyjna ds. Produktów) opublikowała następujący wniosek:

„MHRA pilnie poszukuje narzędzia programowego sztucznej inteligencji (AI) do przetwarzania oczekiwanej dużej ilości niepożądanych reakcji na leki poszczepienne COVID-19 (ADR) i zapewnienia, że żadne szczegóły z tekstu reakcji działań niepożądanych ADR nie zostaną pominięte”.

Brytyjski rząd opublikował raport o pierwszej serii zdarzeń niepożądanych, w tym ślepocie, udarach, poronieniach, niewydolności serca, paraliżu, chorobach autoimmunologicznych i innych. Krótko po pierwszej fali szczepień zgłoszono ponad 100 000 zdarzeń niepożądanych, w tym 1260 przypadków utraty wzroku (w tym całkowitą ślepotę). Pierwsza część raportu chwali szczepionki jako najlepszy sposób ochrony ludzi przed COVID-19, a następnie nadal pokazuje niesamowite zniszczenia, jakie powodują te szczepionki. Hipokryzja jest oszałamiająca.

Również w Wielkiej Brytanii poronienia wzrosły o 366% w ciągu zaledwie sześciu tygodni, dla zaszczepionych matek.25 Ponadto brytyjskie Biuro Statystyki Narodowej nieumyślnie ujawniło, że 30 305 osób zmarło w ciągu 21 dni od wstrzyknięcia, w ciągu pierwszych 6 miesięcy 2021 r.26 Brytyjski naukowiec z 35-letnim doświadczeniem przeprowadził dogłębną analizę brytyjskiego systemu raportowania żółtej karty i stwierdził, że jest on niewiarygodny.27

„Możemy stwierdzić, że system raportowania żółtej karty może dostarczyć pewnych ograniczonych informacji, które mogą być przydatne do ostrzegania brytyjskiej opinii publicznej o możliwych skutkach ubocznych szczepionek przeciwko COVID-19. Jednak początkowa koncepcja programu jako czysto opisowego, a nie eksperymentalnego przedsięwzięcia oznacza, że nie może on zająć się rzeczywistymi problemami, które mają kluczowe znaczenie dla społeczeństwa Zjednoczonego Królestwa. Kwestie te dotyczą tego, czy istnieją związki przyczynowe między szczepieniem szczepionkami PF i AZ a poważnymi działaniami niepożądanymi, takimi jak śmierć, a jeśli tak, to jaka jest wielkość tych skutków. „

Izrael

Izraelski Komitet Ludowy to zespół lekarzy, adwokatów, kryminologów, epidemiologów i badaczy akademickich, zdeterminowanych do przeprowadzenia dochodzenia, dochodzenia i narażenia dla dobra społeczeństwa. Chociaż są stosunkowo nieznaną grupą, nadal otrzymywali 3754 raporty, w tym ponad 480 zgonów, na dzień 5 sierpnia 2021 r. IPC stwierdza, że liczby te stanowią tylko 2-3% prawdziwej częstości występowania w populacji, co oznacza, że liczba zgonów w Izraelu wynosi około 48 000, a zdarzeń niepożądanych około 375 400.

Również w Izraelu statystyki z Worldometers.info pokazują ogromny wzrost liczby zgonów po rozpoczęciu szczepień. Zanim rozpoczęły się szczepienia, w Izraelu prawie nie było codziennych zgonów z powodu covid. Po rozpoczęciu szczepień dzienna liczba zgonów wzrosła z 1-3 do 75-100 zgonów dziennie!

Inna izraelska strona internetowa informująca o urazach poszczepiennych jest Seethetruth.club/covid-19-vaccine-victims gdzie można zobaczyć szybko rosnącą liczbę referencji osób, które bardzo ucierpiały z powodu

strzał. W Stanach Zjednoczonych podobna strona internetowa o nazwie 1000covidstories.com pokazuje coraz większą liczbę filmów od osób, które zmarły lub miały poważne reakcje na szczepionki covidowe. Również strona internetowa o nazwie TheCovidWorld.com pokazuje osobiste historie dużej liczby osób, które zginęły od strzałów. Musimy zrozumieć, że nic takiego nigdy wcześniej nie zdarzyło się w historii, gdzie tysiące ludzi zgłasza się, aby podzielić się swoim cierpieniem po szczepieniu. Powodem, dla którego ludzie robią to teraz, jest to, że ich niepożądane reakcje wcale nie są, jak kryminalne agencje „zdrowia” mówią „bóle głowy, zawroty głowy i objawy grypopodobne”. Reakcje są niezwykle ciężkie, często upośledzające ludzi na całe życie. Obrażenia są w rzeczywistości tak poważne, że ludzie na całym świecie wychodzą do przodu, aby ostrzec ludzkość.

Brazylia

W Brazylii oficjalna liczba zgonów ze strony szczepionek wynosi 32 000 w okresie 5 miesięcy. Raport został opublikowany na uol.com.br, który podobno ma mniej więcej taką samą liczbę odsłon jak CNN.com, zgodnie z danymi z SimilarWeb. Pomimo tak dużej liczby zgonów po szczepieniu, raport stwierdza: „Szczepienie jest nadal najlepszym sposobem kontrolowania choroby”. 29

Nauka dowodzi uszkodzeń poszczepiennych, udarów, zawałów serca, raka,…

Badanie przeprowadzone przez University of San Francisco lub Salk Institute pokazuje, że szczepionki zamieniają ludzkie ciało w fabrykę białek kolców, tworząc biliony kolców, które powodują skrzepy krwi, które powodują udary i zawały serca. 30 Inne badanie potwierdza, w jaki sposób szczepionki mogą powodować śmiertelne zakrzepy krwi, które z kolei powodują zawały serca i udary mózgu. New England Journal of Medicine pokazuje, w jaki sposób zastrzyki powodują zapalenie serca, i to samo czasopismo opublikowało badanie dotyczące dramatycznego wzrostu poronień. Kilka badań dowodzi rzeczywistości wzmocnienia zależnego od przeciwciał. Potwierdzono również występowanie niepłodności i zmniejszonej liczby plemników. Wreszcie badanie wykazało, że zastrzyki powodują raka.A to tylko kilka przykładów…

Zwolniony z odpowiedzialności, żaden producent szczepionki nie ponosi odpowiedzialności

W ciągu ostatnich dziesięcioleci podpisano kilka oficjalnych umów rządowych w krajach na całym świecie, które zapewniają każdemu producentowi szczepionek 100% ochronę przed wszelką odpowiedzialnością. Nie ma znaczenia, jak wiele zniszczeń powodują ich produkty, nikt nie ma możliwości odwołania. Co więcej, żadne ubezpieczenie zdrowotne nigdy nie pokryje kosztów wynikających z uszkodzeń poszczepiennych. Po prostu nie zwracają kosztów zaszczepionym, gdy wpadną w kłopoty. Jeszcze… te same rządy, które odmawiają ochrony przed możliwym zniszczeniem twojego zdrowia, życia i ukochanych, nakazują te śmiertelne zastrzyki i wymagają ich na zakupy, podróże, spotkania, a nawet usługi bankowe.

Czy zastrzyki w ogóle działają? Urzędnicy ds. Zdrowia twierdzą, że nie są skuteczne

Światowej sławy twórca szczepionek Geert Vanden Bossche MVD, PhD ostrzega, że te zastrzyki niszczą układ odpornościowy organizmu, czyniąc zaszczepionych podatnymi na każdy nowy wariant choroby.41 Mówi również:

„Masowe kampanie szczepień podczas pandemii wysoce zakaźnych wariantów nie kontrolują transmisji wirusa. Zamiast przyczyniać się do budowania odporności stada, dramatycznie opóźniają naturalne ustanowienie odporności stada. Dlatego trwające powszechne kampanie szczepień są absolutnie szkodliwe dla zdrowia publicznego i globalnego”.

Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny dr Luc Montagnier bije na alarm, że te szczepionki tworzą niebezpieczne nowe warianty.43 A w Izraelu statystyki wyraźnie pokazują dramatyczny wzrost zgonów z powodu covid po rozpoczęciu szczepień (patrz wcześniej w tym raporcie). Premier Izraela Naftali Bennet mówi nawet, że ludzie, którzy są teraz najbardziej zagrożeni, to ci, którzy otrzymali dwie dawki szczepionki.

W kraju wyspiarskim Seszele prawie nie było zgonów z powodu covid, ale kiedy zaczęli szczepić populację, liczba zgonów wzrosła stukrotnie.

W Australii młodej parze odmówiono dostępu do noworodka przez osiem dni, mimo że byli w pełni zaszczepieni. Główny urzędnik ds. Zdrowia z Australii, dr Jeannette Young, podał następujące odkrywcze wyjaśnienie tej nieludzkiej sytuacji: 45

„To, że jesteś zaszczepiony, nie oznacza, że się nie zarazisz. Dlatego nie mogliśmy pozwolić, aby ta rodzina pojechała odwiedzić swoje dziecko”.

Anthony Fauci również postawił sprawę jasno: „CDC rozważa nakaz noszenia masek dla zaszczepionych”,46 „zaszczepieni coraz częściej mają pozytywny wynik testu na covid, dlatego będą musieli nadal nosić maski”,47 „zaszczepieni nadal muszą unikać jedzenia w restauracjach”,48 i „zaszczepieni mają wariant Delta tak samo jak nieszczepieni”.49 Tak więc według Fauciego szczepionki nic nie robią. Nalega jednak na nakazanie tych bezużytecznych zastrzyków w podróży.50 To samo zostało publicznie stwierdzone przez premiera Wielkiej Brytanii Borisa Johnsona, który powiedział: 51

„Czy mogę teraz spotkać się z moimi przyjaciółmi i członkami rodziny w pomieszczeniu, jeśli są zaszczepieni? Obawiam się, że odpowiedź brzmi nie, ponieważ nie jesteśmy jeszcze na tym etapie, wciąż jesteśmy bardzo na świecie, gdzie można spotkać przyjaciół i rodzinę na świeżym powietrzu, pod rządami sześciu lub dwóch gospodarstw domowych. I nawet jeśli twoi przyjaciele i członkowie rodziny mogą być zaszczepieni, szczepionki nie dają 100% ochrony i dlatego musimy być ostrożni. „

Artykuł badawczy opublikowany w „Trends in Internal Medicine” przez dr J. Bar Classen MD, nosi tytuł: „Us COVID-19 Vaccines Proven to Cause More Harm than Good Based on Pivotal Clinical Trial Data

Analizowane przy użyciu właściwego naukowego punktu końcowego, „wszystkie powodują ciężką zachorowalność”

Nawet CDC przyznało, że zastrzyki nie zapewniają żadnej ochrony przed wariantami Delta i nadchodzącymi wariantami, a zatem wszystkie środki covidowe muszą pozostać na swoim miejscu. Mimo to wciąż nalegają, aby wszyscy zostali zaszczepieni. Dyrektor ds. Zdrowia w Nowej Południowej Walii w Australii powiedział, że musimy przygotować się do życia z ciągłym cyklem trwających zastrzyków przypominających covid w dającej się przewidzieć przyszłości.54 Główny lekarz Moderny, dr Tal Zaks, powiedział, że szczepionki nie przywracają życia do normy.55 Zostało to potwierdzone przez dyrektora Światowej Organizacji Zdrowia Tedrosa Adhanoma, kto powiedział:

„Szczepionka sama w sobie nie zakończy pandemii. Nadzór będzie musiał być kontynuowany, ludzie nadal będą musieli być testowani, izolowani i otoczeni opieką. Kontakty nadal będą musiały być śledzone i poddawane kwarantannie, społeczności nadal będą musiały być zaangażowane”.

Badanie przeprowadzone przez The Lancet wykazało, że wariant Delta jest swobodnie przenoszony wśród zaszczepionych. Zostało to potwierdzone przez badanie, które wykazało, że w lipcu 2021 r., Po wielu dużych wydarzeniach publicznych w hrabstwie Barnstable w stanie Massachusetts, zidentyfikowano 469 przypadków COVID-19 wśród mieszkańców Massachusetts, którzy podróżowali do miasta w dniach 3-17 lipca; 346 (74%) wystąpiło u osób w pełni zaszczepionych.

Kliknij tutaj, aby przeczytać pełny raport.