Życie rodzinne demokratów Pelosi – Ideolo i media – a męska prostytutka, narkotyki, młotek “miłości” itp.

M. Dakowski

====================

[Oto „wiadomość” w meRdiach:

======

Szukał Nancy Pelosi. Zaatakował jej męża młotkiem

29.10.2022 https://www.rp.pl/przestepczosc/art37326151-szukal-nancy-pelosi-zaatakowal-jej-meza-mlotkiem

Napastnik stanął przed mężem przewodniczącej w ich domu w San Francisco, krzycząc: “Gdzie jest Nancy? Gdzie jest Nancy?”

Mężczyzna, który zaatakował Paula Pelosi, próbował go związać, “dopóki Nancy

nie wróci do domu”. Kiedy przybyła policja, napastnik mówił, że “czeka na Nancy”.

– To nie był przypadkowy akt. To było zamierzone” – powiedział szef policji w San Francisco William Scott podczas konferencji prasowej dotyczącej śledztwa.

82-letni Pelosi został przewieziony do szpitala, gdzie przeprowadzono operację naprawy pęknięcia czaszki i poważnych obrażeń prawego ramienia i rąk – przekazał rzecznik Nancy Pelosi.

Nancy Pelosi była w stanie porozmawiać ze swoim mężem po ataku i zanim został zabrany na blok operacyjny. Spikerka Izby Reprezentantów poleciała z rodziną do San Francisco i w piątek wieczorem była w szpitalu.

“Spikerka i jej rodzina są wdzięczni za wsparcie i modlitwy od przyjaciół, wyborców i ludzi w całym kraju. Rodzina Pelosi jest niezmiernie wdzięczna całemu zespołowi medycznemu i funkcjonariuszom organów ścigania, którzy odpowiedzieli na napaść” – przekazał rzecznik Drew Hammill.

Władze zidentyfikowały 42-letniego Davida DePape jako podejrzanego w ataku. Urzędnicy prawdopodobnie w przyszłym tygodniu postawią mężczyźnie zarzuty.

================

A oto, co znalazł nieoceniony RAM – i podał [niewielu czytelnikom, niestety] do wiadomości:

Mąż Nancy Pelosi uprawiał seks z swym «napastnikiem»

29 ottobre 2022 https://babylonianempire.wordpress.com/2022/10/29/maz-nancy-pelosi-uprawial-seks-z-swym-napastnikiem/

Według oficjalnej narracji, Paul Pelosi został zaatakowany przez tzw. «białego suprematystę» (będącego także «antysemitą») należącego do skrajnej prawicy, zwolennika Trumpa – który wtargnął do domu, aby zabić Nancy. Wersja ta została skonsolidowana przez prezydenta Bidena i innych. https://www.nbcnews.com/politics/politics-news/live-blog/nancy-pelosi-husband-paul-assault-rcna54574 https://www.adl.org/resources/blog/pelosi-attacker-appears-be-antisemite-and-white-supremacist

======================

Info z Twittera na temat osobnika, o którym mowa:

«Rzekomy napastnik nazywa się David Depape. Powiedział śledczym, że on i Paul Pelosi uprawiali seks gejowski i doszło do kłótni o narkotyki.

Małżeństwo Pelosi odmówiło udostępnienia nagrań z monitoringu ich domu, podsycając dodatkowe spekulacje na temat homoseksualizmu w ich domu. David Depape ma na swoim koncie aresztowania związane z prostytucją męską».

«Nie włączył się żaden system alarmowy, ani nie było włamania. Kiedy pojawiła się policja, David Depape miał na sobie wyłącznie bieliznę, a Paul Pelosi trzymał młotek. Gdy policja próbowała dokonać oceny sytuacji, Depape wyrwał młotek Pelosiemu i zaatakował go na oczach policjantów».

«Policja wysłana do domu Paula Pelosi:

“RP (osoba zgłaszająca) stwierdził, że w domu jest mężczyzna i że zamierza czekać na jego żonę. RP stwierdził, że nie wie kim jest mężczyzna, ale poinformował, że ma na imię David i że jest przyjacielem.”»

=======================

Gwoli przypomnienia:

VIDEO: Mąż Nancy Pelosi aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu: https://www.reuters.com/world/us/nancy-pelosis-husband-pleads-guilty-drunken-driving-california-2022-08-23/

=============

[więcej filmików, zeznań, pieprznych [? literówka??]

wiadomości – u RAM-a. MD]