Balsamiści stwierdzają, że żyły i tętnice zwłok wypełnione są nigdy wcześniej nie zaobserwowanymi «gumowatymi skrzepami»

Dyplomowany przedsiębiorca pogrzebowy i balsamista, Richard Hirschman dokonał zaskakującego odkrycia w ciałach osób zmarłych. Hirschman ujawnił, że  podczas swej pracy obserwuje tętnice i żyły zwłok wypełnione nienaturalnymi kombinacjami skrzepów krwi z dziwnymi włóknistymi materiałami, które całkowicie wypełniają układ naczyniowy.

——————————-

Według Hirschmana, jest to niepodobne do niczego, co widział wcześniej w swoim ponad 20-letnim doświadczeniu w branży balsamowania zwłok – jak powiedział do dr Jane Ruby (co stanowi informację ekskluzywną na skalę światową).

Hirschman spotkał się z dr Ruby, która jest specjalistą w dziedzinie medycyny – z doświadczeniem w opracowywaniu leków farmaceutycznych oraz ponad 20-letnim doświadczeniem w procesach regulacyjnych dotyczących zatwierdzania leków przez FDA.

Balsamista wyjawił jej, że rozmawiał z innymi pracownikami swojego sektora, którzy podobnie jak on, nigdy wcześniej nie spotkali się z tego rodzaju przypadkami; powiedzieli mu, że również oni znajdują skrzepy w ciałach, które poddawane są procesowi balsamizacji.

Skrzepy lub struktury podobne do robaków

Hirschman stwierdził, że owe skrzepy lub struktury robakopodobne wydają się pod mikroskopem przypominać krew osób zaszczepionych, ale nigdy wcześniej nie widział niczego o takich rozmiarach.

Hirschman poinformował także, iż owe długie, rozciągliwe, włókniste skrzepy krwi zaczął obserwować w listopadzie 2020 roku, a następnie ich rosnącą ilość znajdował w 50% ciał, które przetwarzał. Dziś ten odsetek jest już bliski 80%.

Powiedział również, że jest w stanie potwierdzić, że niektóre osoby – spośród posiadających owe skrzepy krwi – faktycznie otrzymały szczepionki Covid-19, ale nie może potwierdzić, że wszyscy z nich zostali zaszczepieni lub określić co konkretnie powoduje zwiększenie ilości owych zazwyczaj długich skrzepów krwi zaobserwowanych w układach krążenia zmarłych.

Wzrost liczby zgonów z powodu ataków serca i udarów mózgu

Hirschman stwierdził, że zauważył wzrost liczby zgonów spowodowanych zawałami serca i udarami mózgu przychodzących na jego stół. Z rosnącą liczbą zakrzepów krwi, takich jak te wymienione wcześniej, nie jest to żadnym zaskoczeniem.

Powiedział, że inni pracownicy z jego branży czują się “zestresowani” tym, co coraz częściej znajdują (w zwłokach). Stwierdził: “Jeśli jest to spowodowane przez szczepionkę – a moje przeczucie mówi mi, że tak jest, choć nie mogę tego udowodnić – więc, jeśli jest to spowodowane przez szczepionkę, to proszę sobie wyobrazić ilość ludzi, którzy będą umierać w przyszłości, jako że ludzie nie mogą żyć z tego rodzaju substancją pływającą w ich naczyniach krwionośnych”.

Hirschman powiedział również, że jest rzeczą“niesamowitą” fakt, jak wielu ludzi umiera ostatnio z zawałami serca i udarami i dodał: “Jeśli jedna z tych małych tkanek włóknistych, dostaje się do mózgu –  dostaniesz udaru. Jeśli dostanie się do serca – spowoduje atak serca”.

Po tym, jak w listopadzie 2020 roku zauważył, że wiele osób, które zabalsamował, posiadało to, co nazywa “robakami”, zaczął śledzić liczby idokumentować to sam. W samym tylko bieżącym miesiącu – spośród 35 osób, które osobiście balsamował, 20 – 24 miało owe robaki”.

Hirschman podsumował: “Nie ma potrzeby mówić, że należy to natychmiast zbadać, jeśli nie dla szacunku dla zmarłego, to przynajmniej po to, by wykluczyć, że te długie, włókniste skrzepy krwi są rzeczywiście fizjologicznym wynikiem przyjęcia szczepionek Covid-19”.

[Umieszczam, by polscy medycy prowadzący autopsje wzięli pod uwagę – i odpowiedzieli. MD]