Lekarz Donalda Trumpa Władymir Zelenko POTWIERDZA globalny SPISEK przeciwko ludzkości.

Lekarz Donalda Trumpa mówi o sytuacji z Covidem i koronawirusem: Codziennie otrzymuję groźby pozbawienia życia. Ryzykuję swoim życiem, karierą, moimi finansami, moją reputacją, moją rodziną, wszystkim. Po to, by usiąść tutaj i powiedzieć wam to, co teraz mówię.

Dr Luc Montaigner, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny za odkrycie wirusa HIV powiedział, że jest to największe zagrożenie dla ludzkości i największe zagrożenie ludobójstwem w historii ludzkości.

[Tu w oryginale film z wypowiedzią [WIDEO] MD]

Covid-19 na świecie i śmiertelność

– Jeśli byśmy postępowali zgodnie z radami niektórych „globalnych lideów”, jak na przykład Bill Gates, który w zeszłym roku powiedział, że „należy zaszczepić 7 miliardów ludzi”, wtedy śmiertelność wyniosłaby ponad 2 miliardy ludzi – dodaje dr Władymir Zelenko, lekarz, Żyd, Amerykanin.

Lekarz Donalda Trumpa apeluje

– Więc obudźcie się! To jest III Wojna Światowa. Tak wielkiego poziomu nadużyć i wrogości, nie widzieliśmy prawdopodobnie w całej historii ludzkości – apeluje lekarz.

Sytuacja w związku z panującą rzekomą pandemią koronawirusa przerasta niemalże wszystkich polityków, również tych w Polsce. Funduje nam się bezsensowne i niekorzystne oraz nieracjonalne ograniczenia, nakazy, zakazy, restrykcje. Politycy w wielu krajach na świecie wprowadzają lockdowny, naiwnie wierząc, że to coś da i że to ma nas uchronić przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Jak pokazują twarde statystyki, lockdowny do niczego dobrego nie prowadzą, a politycy, co chwila, je wprowadzają.

Wobec tego musimy się wreszcie obudzić i powiedzieć głośno i stanowczo „NIE!” politykom partii rządzącej, gdyż na dłuższą metę długo tak nie pociągniemy, kiedy mamy kolejne zakazy w czasach tej mniemanej pandemii koronawirusa.

https://wolnosc.tv/lekarz-donalda-trumpa-ujawnia-globalny-spisek-przeciwko-ludzkosci-wideo/