WHO: Firmy Pfizer i Moderna otrzymały zezwolenie na rozpoczęcie procesu zabijania ludzi. Dr David Martin: Najmocniejszy wykład o WHO!

Dr David Martin: Najmocniejszy wykład o WHO!

30 listopada 2023 David Martin o WHO!

https://wolnosc.info/dr-david-martin-najmocniejszy-wyklad-o-who/

– Nie zamierzam już więcej mówić o Covid, ani o SARS-CoV-2. Z prostego powodu. Przez ostatnie 110 lat, my – ludzie na tej planecie – byliśmy okłamywani. Otóż bardzo niewielka grupa przestępców, spiskowców powiązanych z przemysłem, postanowiła podporządkować sobie całą ludzką populację w celu realizacji swych złowrogich planów wzbogacenia się poprzez zubożenie i zabicie reszty ludzkości – oznajmia dr David Martin.

Dr David Martin: „Akceptowalny współczynnik zgonów” staje się normą”

– Mam dość bycia grzecznym! Czas na grzeczności już dawno minął. Kiedy zwrot „akceptowalny współczynnik zgonów” staje się w przemyśle normą, to znaczy, że utraciliśmy nasze człowieczeństwo – dodaje ekspert.

Polecamy: Dr David Martin: WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna! Należy ją zniszczyć!

Co z ludźmi robią WHO, Pfizer i Moderna?

– To nie ja wymyśliłem ten zwrot. Tego zwrotu użyła Światowa Organizacja Zdrowia oraz firmy Pfizer i Moderna, kiedy otrzymali zezwolenie na rozpoczęcie procesu zabijania ludzi w interesie realizacji swoich celów – ujawnia dr Martin.

To jest kartel przestępczy!

– Nie będę tu niczego osładzać. Mamy do czynienia z kartelem przestępczym! Zachowujemy się tak, jakby w jakiejś ukrytej warstwie rzeczywistości istniało dla niego jakieś usprawiedliwienie. Jakby w jakiś sposób Światową Organizacją Zdrowia kierowały jakieś poczciwe intencje – zaznacza.

Polecamy: David Martin: Mocne wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III międzynarodowym szczycie C19! Czyli, czego oni nam nie powiedzą…!

Źródło: PSNLIN (Rumble.com)

Szanowni Państwo! Nasza poprzednia strona wolnosc.tv została ZABLOKOWANA przez Google i zostaliśmy zmuszeni do stworzenia nowej pod inną domeną, ale nie poddajemy się i działamy dalej! Jeśli chcecie wspomóc naszą walkę z systemem, prosimy o wsparcie naszej działalności w dowolnej kwocie na poniższe dane:

Numer rachunku bankowego:35 2490 0005 0000 4600 7727 2518
Nazwa odbiorcy:
Blog Portal Sp. z o.o.
Tytuł przelewu: Darowizna

Wsparcie PayPal:

Możesz również postawić nam wirtualną kawę 😉

Będziemy wdzięczni za każdy datek. Bardzo nam to pomoże w prowadzeniu strony!
Artykuły na naszej stronie są notorycznie BANOWANE przez Google pod pretekstem „nierzetelnych i szkodliwych deklaracji” oraz „treści niebezpiecznych lub obraźliwych„, a nasze profile w mediach społecznościowych są regularnie cenzurowane za szerzenie niewygodnej prawdy.

Prosimy również o wsparcie poprzez obserwowanie naszych profili w social mediach!
Linki poniżej 🙂

OBSERWUJ Wolność.TV na Twitterze

SUBSKRYBUJ Wolność.TV na YouTube

POLUB Wolność.TV na Facebooku

OBSERWUJ Wolność.TV w Google News!

Wszystkim wspierającym nas do tej pory bardzo dziękujemy 🙂

Oceń artykuł!